Problem z kartą TV AVACS Smart TV

Witam,

…mam problem z zainstalowaniem sterownika pod system WINDOWS XP od "Karty TV AVACS SmartTV + FM + NICAM " posiadam oryginalna plyte z oprogramowaniem, jak rowniez probowalem zainstalowac oprogramowanie pobrane na stronie avacs.pl

System wykrył “nieznane urządzenie” i po wskazaniu lokalizacji sterownika PCITV_713X\DRIVER otrzymuje po chwili infomracje, ze “sprzet nie zostal zainstalowany, poniewaz kreator nie moze odnalezc wymaganego oprogramowania”.

W jaki sposób mam zainstalować sterownik??

System Windows XP Professional, wersja 2002, Service Pack 1 - aktualizowany. DirectX 9.0c

a prubowałeś tak mój komputer właśćiwości sprzęt menadzer urządzeń i tam wyszukaj karte dodaj tak sterowniki (najpierw odinstaluj całkowicie karte z komputera)

niestety już tak próbowałem, to by było zbyt proste… (menedżer urządzeń… :slight_smile: ) -wiem, że nie tylko ja mam problemy z tą kartą TV żeby zainstalować pod XPeka…

co ty gadasz ja mam taką samą kartę i nie mam żadnego problemu posiadam windowsa xp z sp 2 PL a na jakim chipsecie masz tą kartę bo ja mam na philipsa a spróbuj ją całkiem wywalic z kompa i spowrotem zainstalować jak w czasie instalowania wyskoczy ci takie okienko czy przerwac instalacje czy mimo to kontynuować wy bierz MIMO TO KONTYNUOWAĆ :!:

Odinstaluj SP1, restart, zainstalij kartę, restart, zainstaluj ponownie SP1.