Problem z karta TV - PixelView

(Lokas007) #1

Witam mam taki problem drodzy użytkownicy forum...

Kupiłem sobie od kolegi karte TV PixelView dokładnie taki model:

PIXEL VIEW BT878+

5234679ea2d4fb28m.jpg

6026dfbea5ce94b5m.jpg

Mój problem polega na tym. Podłączyłem sobie ją do komputera w wejście na płycie głównej, odpaliłem kompa, wszystko był ok wykrył nowy sprzęt, kolega dał mi do niej sterowniki pod Windowsa XP, zainstalowac prubowałem sterowniki ale niestety nie wiem z jakich przyczyn komputer mi sie zawiesił, gdy uruchomiłem go ponowie w celu zoabczenia co się dzieje, to wogóle mi się nie chciał odpalić monitor, jak wyjełem karte TV z płyty to wszystko się odpala tak jak trzeba.

Moje pytanie brzmi co mam teraz zrobić aby to mi zadziałało??

POZDRAWIAM

(Dziadek43) #2

Mam tą samą karte i chula stery mam takie BtIstery uniwer.exe i na nich chodzi na innych nie chciało.MoreTV smiga bo karta ma dobry układ BT878.Zatrudnij google do szukania tych sterów jak nie znajdziesz to pukaj

(Lokas007) #3

Siemka wiesz co poradziłem sobie z tym problemem wgrałem kartę, z tym że teraz mi powedz jak to mam dostrocic nie wiem dlaczego ale nie odbiera mi TVN i 2 np, jakich progsów używasz??

(marcin_rom) #4

na płytce znajduje się program do oglądania

nazywa się PixelView

(Lokas007) #5

wiesz co nie posiadam wlasnie takiej plytki nie wiem dlaczego ale ie odbiera mi np TVn mam UPC i nie wiem czemu nie lapie holerstwo...

(marcin_rom) #6

jak chcecie program to piszcie priva

(Dziadek43) #7

Na płytce są programy ale 95.98 windows nie ma do XP,bo takową płytke mam.Ja osobiście używam MoreTV.pl z wiadomych względów a używalem takich jak ChrisTV 405 no innych.TVN stroj ręcznie nie automatycznie nie zalapie sprawdż częstotliwość nadawania i według niej poszukaj ale ręcznie