Problem z kartą tv [ zapis ]

w jakim kodeku mam zapisywac obraz i dzwiek zeby mial on bardzo mala wage… bo ma trafic na youtube.com?

spróbuj z 3gp, chociaż ja osobiście używałem do tego celu zwykłego AVI z niskimi bitrate.

a co ustawic w dzwieku? wszystkie juz chyba probowalem i niema w filmach jak ogladam dzwieku

Z karty zrzuć w jakimkolwiek, a później przerób dopasowując rozmiar w MB np. Windowsowym MovieMakerem.

wektor zacznij pisać po polsku na forum.

Popraw tytuł na konkretny.

co mam ustawic w ustawieniach dzwieku ?? bo go w ogole niema !!

(karta tv - winfast xp 2000 expert)

narazie mam ustawione ;

codec audio “none” - pcm, jakosc radio

audio device - Realtek ac97

audio out control line - cd player

audio recording line - line in

capture audio X (wlaczone)

Master Stream - Audio

audio device - Realtek ac97 - tu ok.

audio out control line - ja mam mieszane wejścia aux

audio recording line - ja mam mieszane wejścia aux

tu jest ok:

capture audio X (wlaczone)

Master Stream - Audio

Przede wszystkim musisz poprawnie zainstalować sterowniki do karty, ja z tym walczyłem 2 dni. Ale jest ok. Bez tego nie będziesz miał dźwięku.

Złączono Posta : 14.04.2007 (Sob) 18:58

c2dabecfa1caea95m.jpg

8500e1b12fe675a6m.jpg

normalnie jak ogladam to mam dzwiek , tylko jak zapisuje niema w zapisanym pliku,… bo pewnie cos namieszalem , w ustawieniach zapisu !

podajcie konfiguracje zapisu…

ja mam tak

kartawy1.png

Widać, że namieszałeś,

audio out control line masz CD PLayera, bierze Ci dźwięk z CD,

audio recording line masz line in - spróbuj z aux albo z mieszanych wejść wav.

Tak, jak Ci wspominałem sprawdź sterowniki. Miałem identyczny problem. Emitował dźwięk przy nagrywaniu, a nie było przy odtwarzaniu - czyli program nie mógł go zdekodować.

Wina leżała po stronie źle zainstalowanego sterownika i kodeka. Tego 1. z trzech w menadżerze urządzeń. Wywaliłem wszystkie z poziomu menadżera, restart kompa, komp wykrywa kartę i z poziomu menadżera urządzeń instalujesz - ręcznie :!: sterownik.

Sterownik ściągnij ze strony Winfasta i rozpakuj wcześniej.

Aplikacja WinFast posiada wszystkie potrzebne sterowniki i kodeki do rejestracji i odtwarzania, tyle że musisz poprawnie zainstalować sterowniki i wszystkie i ręcznie, bo system sam nie instaluje wszystkich.