Problem z kasowaniem sterowników 10.11 do HD4870

Witam!

Jestem posiadaczem windows vista x64 Home premium (oryginalny) i karty graficznej Sapphire Vapor-X HD4870 1GB

Reszta sprzetu:

Intel i7 920 2,67@3,15

Corsair CMPSU650TXEU

Asus P6T

Patriot 3*2GB 1333MHZ CL7

WD3200AAKS+WD5000AAKS

Zawsze co miesiąc (co wydanie nowej wersji sterowników) aktualizowałem sterowniki. Aż do dzis gdy chciałem je zainstalowac wyskoczyl błąd, że uruchomiona jest inna instalacja. Sprawdziłem to dokładnie i nic nie zauważyłem. Posanowiłem ponownie uruchomić komputer i spróbowac ponownie jednak bez skutnku. Poszukałem w google o odinstalowywaniu sterowników AMD/ATI i postanowiłem przeczyscć tempy, rejestr, przeczyscić Dirver Cleaner’em Pro wszystkie śmieci po sterownikach w trybie awaryjnym. Uruchomiłem ponownie komputer ( w normalnym juz trybie) i postanowiłem ponownie zainstalować sterowniki jednak ten sam błąd wyskoczył. Kiedyś miałem podobny błąd tylko ze nie wyskakiwąło okno o tym ze w tle działa inna instalacja tylko coś innego ( w tej chwili juz nie pamiętam). Wtedy pomógł format komputera, jednak bardzo dużo danych straciłem (pomimo, ze zrobiłem kopię części plików). Nie chciałbym tego powtarszać. Nie będę ukrywał, ze jest to dla mnie bardzo ważne i bardzo byłbym wam wdzięczny za okzaną mi pomoc w tym problemie. W tej chwili system cofnąłem do poprawnie działających sterowników 10.10. Jeśli nie podałem jakichś istotnych informacji i potrzebnych w rozwiazaniu mojego problemu prosze napisać a postaram się odpowiedzieć tak szybko jak tylko się da. Z góry dziękuję za zainteresowanie się moim problemem i proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam mati199537

Akurat najnowsze są 10.10e Hotfix, 10.11 są tak jak zwykle starsze od hotfix-ów.

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=332395

Mniejsza o to które sa najnowsze. Chodzi głównie o to, że jakiej wersji bym ich nie pobrał to nie moge ich zainstalować

Może masz uszkodzone stare i nie możesz nowych zainstalować :lol:

Ps: Istnieją programy do usuwania 8)

z tym ze 10.10 sa uszkodzone jest bardzo prawdopodobne bo gdy z 10.9 do 10.10 aktualizowałem to jakis błąd wyskoczył (nie pytajcie jaki bo juz nie pamiętam) ale działałowszystko ok to nie zawracałem sobie tym głowy. Ale wydaje się że skoro je usuwam to nowe normalnie powinny sie instalowac.

Ja też raz tak miałem :lol: Tylko nie pamiętam jak sobie z tym poradziłem

PS: Może nie dawaj instaluj tylko zassij te stery, które obecnie masz i daj napraw (jest taka opcja (albo modyfikuj)) jak już Ci naprawi to dopiero wtedy usuń normalnie

nie widze takiej opcji