Problem z kasperskim dokładnie pozbycię się go

Witam! jakiś czas temu pisałem na forum że chcę się pozbyć kasperskiego http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=116241&highlight=

lecz zająłem się tym dopiero dzisiaj i mam następujące problemy: 1 nie można zatrzymać i wyłączyć tej usługi bo jedyna dostępna opcja to uruchom 2 w rejestrze nie można nic ruszyć 3 od nowa tego programu zainstalować też nie można.

Pozdrawiam

Daj log z HJT, jak to zrobić - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Błędem było instalowanie Avasta na pozostałości po KIS,tak myślę.

Wynika z tych Twoich problemów,że nie wyczyściłeś odpowiednio rejestru po deinstalacji KIS,wystarczyło choćby wpisać nazwę programu do “szukaj” i wiedziałbyś czy zostały jakieś jego szczątki.

Proponuję zainstalować program do autostartu, Light StartUP, np.stąd:

http://www.idg.pl/ftp/pc_9235/Light.StartUp.3.20.html

potem poszukać w nim, w autostacie i procesach i usługach,KIS i powyłączać wszystko co z nim związane.Odłącz kompa od sieci,wyłącz na czas tych operacji Avasta z trayu,zamknij go. Później gruntowne czyszczenie rejestru łącznie z wpisem programu do “szukaj”.Ja używam do czyszczenia jv 16 Power Tools(tę starszą wersję) i żaden śmieć nie ma szans na pozostanie.Tu masz link:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=178

Jeśli bedziesz pewien,że programu juz nie ma fizycznie na dysku to na oporne foldery zastosuj Unlocker.W sumie to proponuję te czynności czyszczące w trybie awaryjnym wykonać i koniecznie dać log,jak radził Gutek2222

AVP to był sam antywirus już problemu się pozbyłem wrzuce jeszcze log dla pewności ale o to są czynności które zrobiłem:

1ściągnołem i zainstalowałem pierwszy program w menu usługi usunąłem AVP

2 ręcznie z rejestru wykurzyłem pozostałości po programie

Wielkie dzięki za ten program (P.S problem był już przed avastem)

Pozdrawiam