Problem z kasperskim | nie chce się instalować

Otóż mając zwykłego kasperskiego postanowiłem zmienić go na Internet Security. Wchodzę w dodaj/usuń programy, usunąłem, restart kompa odpalam instalkę, a tu mi pisze żebym odinstalował 6.0 zwykłego kaspra.

Więc odpalam jv16 Power Tools 2006, wyczyściłem rejestr, potem w rejestrze wyszukiwałem wszystkiego zwiazanego z kasprem. Gdy wszystko wykasowane, znowu res kompa, i odpalam instalkę KIS 6.0, a tu co ?

Znowu taki komunikat: http://images1.fotosik.pl/298/dc99b0f63102ae4am.jpg

pls pomóżcie, bo jestem bez antywira :frowning:

Do screena dołącz jeszcze lupę

dobra xD

może byś pomógł, a nie się czepiasz :smiley:

kasperskywo2.th.jpg

Nie się czepiam tylko nic nie było widać.

Zainstaluj ponownie Kasperskiego a na niego pakiet Internet security. Instalator powinien wybrac albo zapytać o komponenty pakietu do zainstalowania.

ale kaspierskiego 6.0 tez nie mogę zainstalować, bo pisze żebym odinstalował kasperskiego 6.0 najpierw :frowning: a formata nie mam zamiaru robić bo kilka dni temu robiłem

* oj zartowałem z tym czepianiem :wink: wiem, że screen był mały

373d590d7b9929c6m.jpg

taki komunikat wyskakuje, jak chce zainstalowac kav 6.0.

podaje sciezke tego instalatora i nic ;/

OT kosz - tu potrzeba konkretnej porady, a nie wywodów na temat skuteczności i potrzeby firewalla.

udalo mi sie wlaczyc instalacje i jak juz sie skonczy i klikam na dalej>> to mi automatycznie sie zamyka ;/

992dbe2b00cbd56am.jpg

Spróbuj zainstalować (lub odinstalować - jeżeli w dodaj / usuń programy masz wpis do odinstalowania) w trybie awaryjnym. Zobacz również też log w HijackThis - może jakaś pozostałość po kasperskim ci się uruchamia.

niestety nie pomoglo, jakies rady ?

Nie wiem czy masz firewalla albo Spybota z włączną ochroną,jak masz to trzeba najpierw wyłączyć te programy i wtedy usunąć wszystko co związane Kasperskym.

GaGaT na Forum używamy polskich znaków w pisowni, proszę poprawić posty w temacie, używając opcji Zmień

SpyBota nie mam, a z Kasperskim wszystko usuniętę w rejestrze. Może jeszcze jakoś poszperać w rejestrze?

Jedyne co mi jeszcze przychodzi na myśl to spróbować zainstalować jakąś wcześniejszą wersję kasperskiego. Jak się da to próbować dalej odinstalować lub zainstalować nowszą.

W jv16 “wyszukaj w rejestrze” :arrow: wpisz “kaspersky” :arrow: “wyszukiwanie inteligentne” :arrow: co znajdzie skasuj.

Potem wyszukaj w “documents and setings” wszystko od kaspra i usuń.Powinno pomóc.

Oczywiście najpierw usuń aplikacje normalnie.

Spróbuj zainstalować KAV 5 potem go wywali instal KIS’a 6 :slight_smile: