Problem z KAsperskym

Podczas saknowania kompa Przewaznie choc nie zawsze KAspersky zacina mi sie na niektorych plikach to jest przykładowy:

F:\System Volume Information_restore{8665F5C5-62AB-44E2-B0D8-F63FF76DE166}\RP99\

i nie chce isc dalej. Strasznie mnie to irytuje bo nie moge zrobic scana do konca. Moze ktos wie o co chodzi:D

W folderze: F:\System Volume Information przechowywane są punkty przywracania systemu. Żeby opróżnić ten folder, trzeba na chwile wyłączyć przywracanie systemu:

Panel sterowania --> System --> Przywracanie systemu

Tam zaznacz opcję Turn off System Restore lub Turn off System Restore on all drives (Wyłącz przywracanie na wszystkich dyskach). Zatwierdzasz wszystkie zmiany.

Zrób tak, ponieważ pliki w tym folderze są zainfekowane :slight_smile:

AvpPstTmp007\Personal Folders\Top of Personal Folders\Sent Items[From][subject][Time:2006/10/

i na takich sciaezkach jeszcze czeste mi sie zacina

Zrób skan EWIDO po update :slight_smile:

Przeskanuj komputer programami Ad-aware SE Personal 1.06 oraz Spybot Search & Destroy 1.4

ech nic nie wykryly te problemy jak mozna sie dostac do tych sciezek i ewentualnie je wykasowac z kompa??(chyba nie sa az tak wazne)

Wrzuć zestaw logów - HijackThis + Silent Runners

ktore dokladnie bo nie wiem i gdzie??:smiley:

Chyba napisałem wyraźnie? Pod linkiem masz opisy :!:

no jest i co teraz??

Widzę, że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Gdzie drugi log?

Po logu widzę, że tego nie zrobiłeś :roll: Ja to pisze dla Twojego dobra, więc jeżeli chcesz sobie pomóc, to rób to co mówie.

no teraz jest :smiley:

Złączono Posta : 16.10.2006 (Pon) 18:33

no teraz jest :smiley:

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Przeskanuj system programami, o których pisałem wyżej :slight_smile:

oki dzieki odpowiem troszke pozniej bo robie teraz oczyszczanie dysku i troche mnni to zejdzie

Złączono Posta : 16.10.2006 (Pon) 18:54

noi nic nie znalazły znowu

Złączono Posta : 17.10.2006 (Wto) 18:45

Beniol twoje porady nic mi nie daly. KAspersky czaly czas sie tnie