Problem z każdą grą

Proszę o poradę do tej pory gry działały bez zarzutów The Sims 2 ,GTA- Vice Cityi inne bez płyty , po pewnym czasie ok.10 min gry się zawieszają i nie działa żaden przycisk muszę zresetować kompa . pomocyyyyyyyyyyyyyy!

coś czuję że wiatraczek musi źle chodzić procesor lub coś innego w komputerze,być może jest nawet zepsuty.sprawdź czy chłodzenie masz ok

Uaktualnij biblioteki DirectX : viewtopic.php?f=7&t=213229

Nie pomoże to zmień sterowniki do karty graficznej.

Sprawdż czy w Start -> Panel sterowania -> System -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń nie ma ,wykrzyknika".

Jak jest to PPM -> Właściwości -> Aktualizuj sterownik…

Wykrzyknik jest ,ale w jakimś kontrolerze uniwersalnej magistracji szeregowej(USB) i kontroler PCMCIA zgodny z PCIC firmy Cirrus Logic :?:

Jeżeli jest wykrzyknik tzn. że coś jest nie tak jak powinno być.

PPM / prawym przyciskiem myszy / w tym miejscu i aktualizuj sterownik.

Dodatkowo :

Start -> Panel sterowania -> System -> Zaawansowane -> Wydajność - Ustawienia zostaw zaznaczone tylko :

v Pokaż cienie pod wskażnikiem myszy.

v Pokaż przezroczysty prostokąt zaznaczenia.

v Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu.

v Użyj obrazu tła dla każdego typu folderów.

v Użyj wizualnych stylów okien i przycisków.

v Wygładż krawędzie czcionek ekranowych.

Jeżeli nie czyścisz komputera to polecam na początek CCleaner :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.05.555

Przeczyść nim komputer. Najpierw u góry po lewej ,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,Rejestr" Skanuj by znależć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

Sprawdż temperatury itp. itd. programem EVEREST Home Edition :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ition+2.20

patomo , w języku polskim występuje coś takiego jak przecinek, kropka, wielka litera na początku zdania. Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. W przeciwnym wypadku temat wyląduje w koszu.


Miałeś wyedytować swoje posty, a nie pisać je od nowa. Ponawiam swoją prośbę.

Ciekawe jak ?Może mi powiesz?bo ja nie wiem ,aż tak zdolna nie jestem to cud,że sie tu umiałam wpisać!

patomo , nad każdym postem masz przycisk ac7a4cd89050aa6e.gif

O to chodziło? Czy już wszystko poprawiłam?Jeśli nie to wskaż co jeszcze? Zanim ja poznam ten wasz regulamin to chyba stracę cierpliwość.

patomo , w związku z tematem viewtopic.php?f=11&t=213590 Twój ostatni post wylądował w śmietniku. Następnym razem, kiedy będziesz chciała coś dodać, użyj opcji Edytuj, którą już poznałaś.