Problem z kerio w win 98


(Marny16) #1

Otóz mam problem z kerio przed chwila wyskoczył błod który mianowice oznajmil mi ze KFE initialization falied: Driver not found i co ja mam z tym zrobic. Ponowna instalacja nie pomaga. W programie w zakładce ataki nie mozna kliknąc opcji włacz moduł ids i pisze zeby przeinsalowac kerio ale to nic nie pomoaga. Prosze o pomoc. Jesli nie pomoze musze szybko szukac firewalla jakiegos innego ale tez zeby byl polski. Z gory dziekuje za pomoc.

Prosze o podanie przyładów firewalli dobrych.


(squeet) #2

Przeinstalować, ale w inny sposób. Odinstaluj Kerio z Panelu sterowania. Zrestartuj komputer. Usuń katalog Kerio z dysku. Zrestartuj komputer. Wyczyść rejestr, na przykład programem RegCleaner:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 963#274963

Zrestartuj komputer. I zainstaluj Kerio w innej lokalizacji niż poprzednia. Dodatkowo, musisz mieć ostatnią wersję, która wspiera Win98, czyli 4.1.3

:arrow: http://www.idg.pl/ftp/pc_6126/Kerio.Per ... 4.1.3.html

Bo nowsze nie wspierają Win98.

Poczytaj również:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=35065


(Marny16) #3

NIestety nie pomogło dalej jest ten bład chyba bede musiał zrezygnowac z tego firewalla ale wiem ze sa inne tyle ze angielskie a na takim mozna cos zepsuc. Macie jeszcze jakies propozycje. Z góry dziękuje


(squeet) #4

Sprawdź, czy nie masz skrótu w autostarcie do Kerio. Jeśli jest, to go wywal.


(Marny16) #5

NIestety nic nie pomogło. Musze zainstalowac innego firewalla trudno moze jakis jest dobry co polecacie? :frowning:

Złączono Posta : 06.08.2006 (Nie) 11:26

Wiec zainstalowałem Sygnate Presonal Firewall. Czytałem ze sa z nim zwiazane dobre opinie. A porsił bym o jakąs strone z konfiguracją tego firewala. Z góry dziękuje.