Problem z Kerio

Witam !

Mam problem z odinstalowaniem kerio !

Wyskakuje internol error 2738, a nieco pózniej błąd krytyczny podczas instalacji !I prawdopodobnie on mi blokuje dostęp do poczty wp !

Zaloguje sie, i tyle i nigdzie nie mogę wejść ! Podobnie jest jak klikam w rózne hiperlinki to raz wejdzie, a raz nie (np. nie moge dodać Emotikony) !

Proszę o pomoc !

ŻYCZE WESOŁEGO I RADOSNEGO NOWEGO ROKU

Spróbuj w takim razie w trybie awaryjnym go odinstalować. Jeśli się nie da - usuń ręcznie katalogi Kerio i zainstaluj go ponownie w tej samej lokalizacji , po czym przez aplet Dodaj lub usuń programy - ponownie odinstaluj

W trybie awaryjnym nie wykrywa go ! A zainstalować się nie da bo wyskakuje błąd internol error 2738 i koniec instalacji !A nawet jak katalog usune na dobre to tak się kerio załączy ???help

No nie ma takiej mozliwości, ponieważ załącza się on z lokalizacji danej. A jeśli jej nie ma…

Wpisz w wyszukiwarkę w systemie Kerio i zobacz, co znajdzie. Może zmieniałeś miejsce instalacji na jakieś? Wyrzuć foldery, które Ci pokaże…

Jeśli masz XP/2k , zrób jeszcze tak:

start -> uruchom -> services.msc (wpisz i naciśnij enter)

Tutaj sprawdź, czy masz taki proces:

Kerio Personal Firewall 4

Jeśli tak, to klikasz na niego dwa razy. W polu typ uruchomienia wybierasz wyłączony. Naciśnij Zatrzymaj. Zrestartuj komputer. Wejdź tu ponownie i zobacz, czy nadal masz ustawione wyłączone. I teraz spróbuj wywalić wszystko/odinstalować/zainstalować ponownie.