Problem z Key'ami do Windowsa

A wiec tak zrobilem wczoraj instalacje nakladkowa windowsa, przy prosbie o key wpisalem ten sam co byl. Teraz pojawia mi sie komunikat.

The windows copy in not activated

lub

Masz 30 dni na wprowadzenie oryginalnego key’a (tylko ze po angielsku)

Zupelnie nie wiem co mam robic mam ten key zapisany na kompie mam tez product ID

jak to rozwiazac ?

Oczywiscie mam legalnego windowsa

Pisze, żeby aktywować, czyli… Aktywuj.

Może być problem, jeśli aktywował już trzykrotnie, będzie musiał dzwonić do Microsoftu (oczywiście polskiego oddziału) i poprosić o nowy klucz.

Ja tak miałem, wydali bez problemu.

piszesz zeby aktywowac wpisalem ten dobry klucz i pojawia sie to co napisalem a czytalem tez ze trzeba wejsc w akcesoria narzedzia systemowe i tam pisze co i jak ale ja wchodzac tam nie mam opcji aktywuj system. Chyba poczekam te 29 dni i zadzwonie do microsoftu po keya chyba ze zna ktos jakies rozwiazanie lub sposob?

może spróbuj START -> Uruchom -> oobe/msoobe /a

ale wydaje mi się, że to może nie poskutkować.

DeStruKt? ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Microsoft NIGDY nie podaje nowego klucza. Jeśli aktywacja automatyczna nie przechodzi to dzwonimy na 0801MSINFO i podajemy automatowi ciąg znaków jaki pojawia się w oknie aktywacji. Jeśli wszystko jest OK w odpowiedzi otrzymujemy ciąg znaków jaki należy wpisać do odpowiednich pól okna aktywacji. Jeśli jest jakiś problem to jesteśmy przełączani na konsultanta, który po zadaniu kilku pytań może ręcznie zezwolić na aktywację. NIGDY nie podajemy klucza licencji z naklejki i nie dostajemy nowego klucza. Można jednynie otrzymać nową naklejkę COA w przypadku jej uszkodzenia ale trzeba spełnić kilka warunków (było opisane w newsach na DP).

Sorry, ale to co napisałeś nie jest zgodne z prawdą. Potem takie informacje są powtarzane i trudno ludziom wytłumaczyć, że jest inaczej. Wystarczy zadzwonić na 0801MSINFO (połączenie bezpłatne z telefonów stacjonarnych) i zapytać.

:roll: