Problem z klawiatuą media tech

Witam

Mam problem z klawiaturą Media-Tech Superb RollerXP Office Keyboard. Jest to wygodna i funkcjonalna klawiatura, ale ta funkcjonalność jest trochę przesadzona i już wyjaśniam czego.

http://img250.imageshack.us/my.php?image=art3798ck0.jpg

te klawisze w czerwonej ramce nie mają tej funkcji co muszą, np. kiedy przycisnę F4 to mi zapisuje (heh… Alt+F4 na tej klawiaturze nie istnieje…), kiedy przyciskam, np. PrintScreen to mi włącza drukowanie. Tylko do ScrollLocka i Pause Breaka nie mam narazie zastrzeżeń (niechcący zaznaczyłem). Choć ta klawiatura ma np. przycisk ZAMKNIJ ale mi lepiej stuknąć Alt+f4. Nieważne czy są sterowniki zainstalowane czy nie bo dalej ten problem występuje. Proszę o pomoc!!

Aha, w opcjach regionalnych już kombinowałem i tam nie ma rozwiązania.

na stacjonarnym mam taka sama i nie ma z nia zadnych z wymienionych przez ciebie problemów:]

Tez mam podobną klawiaturkę przy stacjonarnym. Dziala ona w ten sam sposób jak opisałeś ale sprawę załatwia wyłączenie jej funkcji przyciskiem w lewym górnym rogu. Niestety po każdorazowym włączeniu dodatkowe funkcje klawiatury znowu sa właczane no i czasami mi sie zapomina, co powoduje nieraz niezły miszmasz :wink:

rapto bardzo dziękuję !!