Problem z klawiaturą i myszką w XP

Witam,

dzisiaj chciałem wejść na maila i gdy wpisywałem mój login litery wyświetlały się jako duże a Miałem wyłączonego capslocka. gdy ChCiaŁeM WpisaĆ Cyfry to poJawiały się zNakI (NP> zAMIasT JEDYNKI WYKRZYKNIK) KLaWIszE NUMERYCZNE NIE DZIAŁaJą. Z myszką mam taki ProbLem że gdY w operze klikNE na kARTe LPM TO WYłączAją sIę (w mozilli są podobNE PROBLEmY), JEsZCZe JEsT prOBleM TAki że Gdy zaznaCZaM JAKąŚ IKONKĘ na pUlPIcie To zAzNaCZaJą sIę od raZu KILKa iNNych Naraz. WYDAJE Mi się że to NIE jEsT proBleM z WIrUsamI CZY INNymi bo Już sprawdZaŁeM aVASteM I SPyBotem sYSTEM< NIe Jest TO też wINa KlawIszy trwałYCH Bo WyłąCZyłeM tą fuNkcJę.

PS. PRZEPRASZAM ZA te pIsmo alE tO JEST WłaśniE TEn PRObLEm KTórY tu opisAłEM. mAm nADZIEJę ZE jAKOś zROZUMIALE TO NAPISAłEm :slight_smile:

DodaM JeszcZe że to Nie probleM z klawiaturą I z MyszKą BO SPRAWDZAŁEM je na innym komputerze i oczywiście działają sprawnie.

sprubuj od instalowac sterowniki klaiwatury i myszki i zainstalowac ponownie

Ogólnie to nie mam zainstalowanych sterowników do myszki i klawiatury. Zresztą jak widać problem sam się naprawił :slight_smile: Nawet nie wiem jak, bo wczoraj kilka razy uruchamiałem go ponownie i działał niepoprawnie, a dzisiaj włączam i chyba wszystko jest porządku. W każdym razie dzięki za pomoc!