Problem z klawiaturą, nie działają klawisze?

Witam

Mianowicie po wejściu na komputer po bracie zauważyłem że nie działają mi klawisze z cyframi z wyjątkiem 5 i 6. Do tego jeszcze nie mogę używać kombinacji shift + t/y, nie działają też losowe klawisze z górnej części cyt. f5,f10. Próbowałem m.in przywracać system ale nie pomogło … Liczę na pomoc… Pozdrawiam

klawiatura Tracer TRK-10 MKI

Sprawdź klawiaturę na innym kompie lub podepnij inną klawiaturę i wszystko wiesz - czy klawiatura, czy reszta ?

Zmień port USB dla klawiatury.

Jak masz zainstalowane oprogramowanie klawiatury odinstaluj wszystko restart kompa i zobacz jak pracuje na sterze systemowym.

Menadżer urządzeń i odinstaluj wszystko co klawiatura ( ma nie być żadnej ), restart kompa i niech ją ponownie zainstaluje i zobacz.

W menadzeże zobacz również czy wszystko gra w uniwersalnej magistrali szeregowej - porty USB.

Nic nie piszczy z komputera?

sprawdziłem na innym kompie i ten sam problem. sterowników nigdy nie instalowałem do niej bo gdzieś zgubiłem a w internecie nie ma oO’ jutro idę z gwarancją ;p dzieki za pomoc; p

zapytaj brata czy coś pił przy klawie, a dokładniej czy coś mu na nią nie kapnęło ;p