Problem z klawiatura numeryczna

(Szeju96) #1

Witam

Mam problem z klawiaturą numeryczną - te nad literami

działają tylko 5 i 6 ... a resztę musze używać klawiatury "num" co bardzo utrudnia mi prace przy komputerze.

Problem pojawił się nagle i nie wiem skąd.

Na internecie jest dużo takich postów z tym samym problemem ale w żadnym z nich nie widze porządnej odpowiedzi.

Klawiatura nie jest uszkodzona ani zabrudzona a sterowniki czy inne programy nie były ruszane.

Jeden z postów który zamieszczę poniżej będzie dowodem na to że nie jest to wina klawiatury ale jakiś ostawień.

Czy ktoś wie jak to naprawić ?

(pawcio1212) #2

najlepiej sprawdzić pod innym systemem operacyjnym bo z tych postów nie wynika że klawiatura nie jesz uszkodzona

(Agatonster) #3

szeju96 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Piszesz o problemie z klawiaturą, ale z opisu nie wynika, że masz problem z poprawną pisownią obowiązującą na forum. Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Szeju96) #4

pawcio1212 , na chwile obecna niee mam innego PC ale to troche dziwne by bylo ze tylku osobom zepsulo sie akurat tak ze dzialaly tylko 5 i 6 ...

-- Dodane 09.08.2012 (Cz) 23:16 --

teraz dziala 1234567890 ale za jakis czas dzialac nie bedzie wiec to nie jest wina klawiatury tylko cos jest porypane w ustawieniach albo w czyms ...

-- Dodane 09.08.2012 (Cz) 23:17 --

kalble sprawdzalem i jest w porzadku ... a jezeli chodzi o klawisze to jest tam czysciutko :stuck_out_tongue:

-- Dodane 16.08.2012 (Cz) 21:40 --

jak widzieliscie albo i nie na tym forum tez jest taki problem

dziwny-problem-klawiatura-pomoc-t411200.html

wiec to juz nie jest napewnoi wina klawiatury tylko zrobic cos nie takl jak ja :confused: