Problem z klawiaturą oraz ekranem startowym

Gdy próbuję wpisać hasło w GG nic nie mogę wstukać, lecz gdy otworzę klawiaturę ekranową stuknę w spację i zamknę klawiaturę ekranową dopiero mogę coś pisać. Mam także Ubuntu na 2 partycji i gdy przy rozruchu na ekranie pojawia się napis…wybierz system który ma się załadować strzałkami wskaż który …strzałka nie schodzi na Ubuntu tylko zostaje na Windows XP i automatycznie ładuje się Windows…czyżby to był problem w rejestrze? Proszę o radę

montechristo5, zmień tytuł “Problem” na konkretny - albo temat poleci do śmietnika!

Masz mysz podłączona na USB?

Nie normalnie PS-2

Sorki , pomyliło mi się… chodziło mi o klawiaturę, czy jest podłączona do gniaza USB, bo tak właśnie mi pachnie :smiley:

Też na PS-2

A nie masz czasem takie rozdzielacza z USB —> na PS/2 ( dwa takie baciki ) ?

Bo albo masz coś takiego, albo coś w BIOSie masz źle ustawione… Jedynie w BIOSie móglbyś ustawić stand. ustawienia ( fabryczne ).

Albo klawiatura zakończyła swój żywot.

Całkiem to na pewno nie zakończyła bo montechristo5 napisał że po “manewrze” z klawiaturą ekranową zaczyna działać.

Swoją drogą nieco to dziwne(też podejżewałbym że jest ona pod usb).

Tak jak paracik napisał, walnij ustawienia domyśle lub fabryczne w BIOS’ie(optimized czy deflaut, jakoś tak, zależnie od wersji BIOS’u).

Bardzo Wam dziękuję spróbuję zmienić w BIOS-ie mam AWARDA

W dniu 25.06.2008 , o godzinie 17:32 został dopisany post przez montechristo5

Okazało się że problem ustąpił, gdy klawiatura wylądowała w koszu…Dzięki za pomoc =D>