Problem z klawiaturą (spacja + w i piknięcie)

Witam bardzo gorąco. Jestem tutaj nowy i właśnie mam problem z klawiaturką.

Gdy wciskam naraz spację i klawisz “W” to słychać to piknięcie w obudowie. Ale gdy wcisnę naraz spację i “E” to nie ma żadnego piknięcia. :? To samo (piknięcie) mam z innymi klawiszami, np. u, x, m. Dodam, że jeszcze wczoraj tak nie miałem. :frowning: Jest to bardzo uciążliwe w grach, gdyż nie mogę wykonać kombinacji spacja + w lub spacja + x. :frowning: Coś jest nie tak z klawiaturą, czy może coś tkwi w systemie? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Resetowałeś komputer? Masz coś miejsca na dysku czy na styk? Co to za klawiatura? Zwykła pod ps/2 czy na usb?

Kompa resetowałem (nawet kilka razy). Miejsca na dysku mam dużo. Klawiatura jakaś “XPower” pod ps/2.

hmm… trudno mi coś powiedzieć.

A próbowałeś podłączyć inną ?

No niestety nie mam innej, ani nie mam dostępu do innego komputera, by sprawdzić tę.

A nie robiłeś nic ciekawego z klawiaturą czy komputerem?

np. rzucanie o ścianę, wbijanie gwoździ w port ps/2 ?

a co z systemem? robiłeś coś szczególnego?

Nie jestem głupi, aby wbijać gwoździe do jakichkolwiek gniazd albo rzucać i walić w klawiaturę. :slight_smile: Z systemem też nic nie robiłem.

a to tak humorystycznie, bo kiedyś widziałem na imprezie gwoździe wbite w gniazdo XLR :smiley:

Ja jakoś nie mogę nic wymyślić, wg mnie musisz podłączyć klawiaturę do innego kompa, i inną do swojego.

Dobra to spróbuje skołować drugą klawiaturę i sprawdzę. Wielkie dzięki za usiłowanie pomocy. Pozdrawiam. :slight_smile:

A nie masz jakiegoś programu działającego w tle w którym kombinacja spacja + literka uruchamia jakąś funkcję? Kiedyś sporo ludzi, którzy mieli zainstalowany Catalyst Control Center nie mogło pisać polskich literek (ć, ź itd.) bo CCC miał pod kombinacją np. Alt+C jakąś funkcję zapisaną…

Niko Bellic , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

W CCC mam wyłączone hotkeysy.

Jak nie masz możliwości sprawdzić drugiej klawiatury, to uruchom Linuxa z LiveCD i zobacz czy też tak ci się dzieje.

Na szczęście znalazła się możliwość sprawdzenia klawiatury na drugim kompie. Tam było to samo. Mam już nową klawiaturę i wszystko jest w porządku. :slight_smile:

Bardzo dziękuję za usiłowanie pomocy.

Pozdrawiam. :slight_smile:

No czyli zepsułeś coś we wtyczce prawdopodobnie.

zbyt agresywnie grał i popsuł :smiley: