[Problem] Z klawiatura

Otóż to, niedawno zakupiłem klawiaturę i Windows 7 odrazu zainstlował do niej sterowniki dokladny model Logitech K300 i problem tkwi w tym ze jak Klikam FN I klawisz muzyczny to wychodzi mi Windows Multi Player a ja bym chcił aby włączał sie Winamp Da się to jakoś zmienić czy coś ? Mi sie wydaje ze problem zwiazany jest z windowsem 7 :smiley:

A który odtwarzacz masz ustawiony jako główny w systemie, główny w sensie który jest skojarzony do odtwarzania plików audio itp.?

I taka mała uwaga, chyba chodzi o Windows Media Player, a nie Windows Multi Player :stuck_out_tongue:

tak tylko ze jak zmienic ten glowny odtwarzacz “miszczu” ^^

Klikasz na plik z piosenką prawym przyciskiem myszy, wybierasz właściwości, potem wybierz i szukasz jaki chcesz :slight_smile:

tak tylko ja chce odpalic winampa z klawiszy multimedialnych A nie Windows Media Player da sie to zrobic?

Przykro mi, Winamp nie współpracuje chyba z klawiaturami multimedialnymi, bo mnie też nie działało. Zainstaluj AIMP(tak samo ma equalizer jak Winamp)-on już obsługuje klawisze multimedialne.

Gregorex ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zgaduje, ze skoro masz klawiature Logitecha z klawiszami multimedialnymi to oprogramowanie ktore pozwala zmieniac funkcje tych klawiszy to Logitech Setpoint. Powinienes dostac je na plycie wraz z klawiatura, ewentualnie mozna bez problemu pobrac z internetu. Po zainstalowaniu powinienes miec skrot do programu w menu start. Po wlaczeniu aplikacji mozesz ustawic dowolny odtwarzacz muzyczny i niekoniecznie musi to byc odtwarzacz, to moze byc dowolna aplikacja. Jesli w wyborze odtwarzacza nie pojawi sie winamp to po prostu trzeba zaznaczyc opcje “program” (o ile dobrze pamietam) i wybrac plik exe winampa. u start. Po wlaczeniu aplikacji mozesz ustawic dowolny odtwarzacz muzyczny i niekoniecznie musi to byc odtwarzacz, to moze byc dowolna aplikacja. Jesli w wyborze odtwarzacza nie pojawi sie winamp to po prostu trzeba zaznaczyc opcje “program” (o ile dobrze pamietam) i wybrac plik exe winampa.

Po co zaśmiecać system tego typu softem, skoro AIMP obsługuje przyciski multimedialne i nie potrzebuje dodatkowego softu do tego. Ja mam klawiaturę do której nie miałem oprogramowania i jakoś na Aimp’ie działa, natomiast w Winamp’ie nie chciały.

Instalując oprogramowanie które wymieniłem wyżej jest bardziej dla osób które często korzystają z klawiszy multimedialnych i oczywiście mają klawiaturę Logitech’a. Gdybym miał używać klawiszy multimedialnych tylko dla odtwarzacza muzyki to poszukałbym innej alternatywy.