Problem z klawiatura

Mam taki problem: nie moge normalnie pisac, powstaly jakies dziwne skroty klawiaturowe, nie dzialaja mi polskie znaki.

Po wlaczeniu komputera mam wszystkie polskie znaki poza a+alt - kiedy klikne a+alt, nie mam zadnych polskich. Backspace nie dziala wogole albo kasuje mi caly tekst.

W opcjach jez chyba jest ok. Wiem ze to badziewnie wyglada ale to dla mnie spor problem nie moge normalnie pisac

Dzieki za pomoc.

3 razten temat pisze -nigdzie nie znalazlem odpowiedzi, wiec prosze o wypowiedzenie sie.

Spróbuj uskutecznić kombinację klawiszy ctrl+shift, może wtedy będzie działać normalnie.

Po wcisnieciu ctrl +shift, wszystko wraca do stanu gdy moge wpisywac ę,ó,ź itd az do moment kiedy wcisne alt+a wtedy znowu to samo - jedny slowem nie moge wpisac’oł’ wtedy zaczyna sie chrzanic…

Nie masz przypadkiem zainstalowanego programu TweakRAM?

Ewentualnie użyj tego programu: http://soulseek.folfas.com/downloads/hotkeyd.zip

Pozwala on na podgląd i edycje skrótów klawiatury. Można więc zidentyfikować program, który wykorzystuje ten skrót i go ewentualnie zmienić.

niestey nie znajduje mi zadnych hot keys… Ponadto zaczyna sie psuc nie tylko od alt +a ale takze alt +‘s’ lub alt+‘z’.

U nie tak był yło ale tylko z “ź” czyli alt+x i okaząło sie ze to ati catalyt od karty graficznej robi takie numerki. wystarczyło przmienić kombinacje klawiszy w “hotkeys”.

Moze jak właczasz wspomniane wyżej kombinajcje jakiś program Ci się sam włacza? Wtedy to w nim szukaj odpowiedzi.

Nie wiem jaki masz sytem, moze to być też kwestia sterowników do klwiatury?

Pomysły wyczerpane :slight_smile:

Nie wiem kompletnie o co chodzi… nie sa to hot keys bo ich nie wykrywa, W ogole to problem powstal w czasie korzystania z worda. Ciekawe jest to, ze jak duza litera alt+a+shift jest ok bez shiftu zaczyna sie chrzanic… Moze ma ktos jakis pomysl, bo u mnie w domu chca pisac i wolac jakiego informatyka do takiego bzdetu… :?