Problem z klawiaturą

Mam super płaską klawiaturę btc model 6300c od pół roku. Do tej pory nie sprawiała mi problemów. Zainstalowałem grę Fifa World Cup 2006, pograłem 1 dzień, a na drugi coś się stało z klawiszami. Gra chodzi płynnie lecz klawisze działają jakby z dużym opuźnieniem lub w ogóle. Myślałem że to wina gry lecz po zainstalowaniu Gry Call of Duty 2 dostrzegłem że jest tak samo. Najdziwniejsze jest to że poza grami klawiatura działa znakomicie. Próbowałem też podłączyć starą klawiaturę, ale skończyło się na tym samym. Proszę o pomoc bo już nigdy w nic nie zagram. Próbowałem odinstalować gry i zainstalować na nowo ale to nie pomogło!

spróbuj przeinstalowac DirectX moze to pomoze ale nie wiem :D:D

Dokładnie, przeinstaluj DirectX. A w ogóle to jesli masz steowniki do klaiwatury do je przeinstaluj, a jak nie są zainstalowane to je własnie zainstaluj. jesli nie masz sterowników do klaw, lub przeinstalowanie/zainstalowanie nie pomogło to przinstaluj stanadardowe sterowniki z płyty z windowsem. Chociaz z drugiej strony nie zwalałbym winy na klawiature i jej sterownik, ale skoro mówisz, ze w kazdej grze tak działa to może być i to :slight_smile: powodzenia.

PS. Też mam taką klawiaturę, fajnie są nie? :smiley:

A jak tam zasilacz napięcia i temperatury wszystkiego - sprawdź.