Problem z klawiaturą

Cześć,

Mam problemy z klawiaturą mojego laptopa. Coś tam się poprzestawiało i np. zamiast „z” wyskakuje „y” źle działa alt, Shift itd. Ten problem jest tylko kiedy próbuję pisać coś w necie (mail, czy wpisanie strony internetowej), natomiast w programie Word wszystko jest dobrze i dziala normalnie.

Dzięki za pomoc

Nie napisałeś jaki system i laptop mnie sie wydaje że niechcący nacisnołeś klawisz funkcyjny i klawisz odpowiadający za ustawienia klawiatury i teraz masz język polski a powinien być polski programisty popatrz do instrukcji obsługi jak przełączyć z powrotem przy użyciu klawiatury.Bo w systemie obok tray jest pl taki przycisk, więc klik na niego,ustawienia i wybrać polski programisty powinno być ok

Wiem, ze coś wcisnęłam. Tylko dlaczego w Microsoft Word wszystko działa a w necie nie? Laptop FSC Amilo Pro V2035. System Windows XP.

Przepraszam za te głupie pytania, ale jestem naprawdę lewa, jeśli chodzi o komputery i w dodatku nie mam instrukcji więc nie mam pojęcia jak zrobić to o czym napisałeś…

Gosia

mejle piszesz w przegladarce czy w jakimś dodatwkoym programie? Z jakeij przeglądarki korzystasz?

Panel sterowania

–>opcje regionalne i językowe—>Język–>szczegóły—>ustawienia

Wybrać polski-polski(programisty)

a nie np. polski-polski(214)(tak się pisało polskie znaki na maszynach do pisania które kiedyś były, a nie było komputerów :slight_smile:

floyd problem jest w przeglądarce, a nie w całym systemie.

Zrobilam jak napisal floyd, ale bez zmian! !!

Złączono Posta : 08.10.2006 (Nie) 23:11

To chyba jest problem z Mozliia, bo Gadu-gadu działa normalnie… i co z tzm zrobic