Problem z klawiszami, pisaniem VISTA

mam taki problem na kompie, pojawiajacy sie raz na 2 wlaczenia niezmiernie wkurzajacy: jak chce cos wpisac to tak jakby klawisze mi sie zacinaly, tzn jak chce np w przegladarce wpisac “www” to najpierw przez kilka sekund nic sie nie pojawia a pozniej pojawia się “wwwwwwwwwwwwwwwwwwww” mimo iż klawisz “w” nacisnalem tylko 3 razy… po jakims czasie to mija i o ile we wpisywaniu adresu moge te pare minut poczekac to jesli uzywam gadu-gadu staje sie to bardzo denerwujace…

pozdro Coach

Posiadasz jakiś pakiet zabezpieczający? U mnie takie coś działo się gdy miałem Nortona i używałem klawiatury bezprzewodowej… przesiadka na Kaspersky załatwiła sprawę.

Być może jest to też wina jakiegoś syfa znajdującego się w komputerze, dlatego proponuję abyś w dziale Bezpieczeństwo i logi HijackThis wkleił logi z programów: HijackThis, Silent Runners, Combofix - oczywiście wg tej instrukcji i wg tych zasad.

Kiedys mialem Nortona (darmowa 60 dniowa wersja byla) ale odinstalowalem i teraz mam: PC Tools Anti Virus oraz Comodo Firewall Pro.

Pozdro