Problem z kluczem po intergracji

Witam!

ostatnio zintegrowałem płytę Win XP PRO (w 100& legalną) z SP2 za pomocą programu nLite, ale gdy przyszedł czas ina instalację okazało się, że klucz z pudełka potrzebny do instalacji nie pasuje, naprawde nie wiem co mam z tym robić… pomocy

pozdrawiam

Sprawdzić czy na 100% dobrze go wpisałeś :lol:

Nie pozyczałeś nikomu ostatnio płyty lub może ktoś miał styczność z płytą instalacyjną?

Dzwoń do MS.

tak, klucz wpisywałem mnóstow razy i zawsze mi wywala, że jest zły, do mS dzoniłem wciskaja mi tekst, że win nie orginalny, klucz napewno dobry, bo instalowałem win’a bez sp2 z tym kluczem, wszystko sie powalilo po integracji sp2

gdzieś pisało że może być problem z kluczem to zainstaluj bez sp2 i doinstalujesz sp 2 co za problem

:wink: :wink:

Paluch112 twój klucz nie będzie działać jak zintegrujesz windowsa tym programem bo to klucz do zwyklej odmiany a takie klucze nie działają w SP2. musisz normalnie integrować- po instalacji i wtedy będzie ok.innej opcji nie ma.

oki, dzięki za propozycję, zrobie tak jak radziliscie, a jeszcze jedno:

czy jeśłi ściągnę, sp2 i wypalę na płytę, to czy podchodzi to opd kategorię piractwa?? czy to może zalezy od tego czy będzie to do uzutku własnego czy też do rozprzestrzeniania

nie :wink: :wink: