Problem z kluczem przy uruchamianiu systemu

Witam

Otóż mój problem wygląda następująco; W moim laptopie mam system Vista Home basic. Oczywiście oryginalną bo płyte otrzymałem razem z laptopem. U mnie wszystko jest ok ale wgrywałem system z tej samej płyty do laptopa Acer i po jakimś czasie normalnego działania podczas uruchamiania systemu poprosiło mnie o podanie klucza. po 1;nie mam tego klucza po podczas instalacji nie muszę go wpisywać. Po2; nie spotkałem sie jeszcze z czymś takim.

Próbowałem wpisac klucz z naklejki z mego lapka ale nie wchodzi ;/ Laptop pierwotnie był bez systemu, na poczatku próbowałem wgrać XPSP2 ale nie dało sie zainstalować sterowników. Po wgraniu Visty ze sterownikami wszystko ok.

Co zrobic z tym kluczem?

Mam nadzieje że w miare zrozumiale napisałem. Z góry dzieki

Co masz zrobić ? kupić orginalną wersję windowsa z kluczem.

Bo tamten laptop ACER nie posiada żadnej naklejki CD-KEYA od Windowsa. I nic tutaj nie mam już do powiedzenia.

Kup orginalnego Windowsa do lapka Acera i już nie będziesz miał takich problemów…

A czemu nie można mieć twojej VIsty na drugim kompie?

Bo ten Windows masz wgrany na pierwszym laptopie, gdybyś go zainstalował i wgrał klucz to miałbyś pirata.

A XP masz orginalnego?

Jakie miałeś problemy ze sterownikami - opisz coś bardziej.

Z kluczem nic nie zrobisz.

To jest oczywista oczywistość, nie możesz używać tego systemu na laptopie Acer [-X ani na żadnym innym ponieważ został już zaktywowany fabrycznie z laptopem (jest powiązany), z którym go dostałeś dlatego wyskakuje monit innymi słowy instalując ten system na innym sprzęcie stajesz się piratem, a to jest zło naganne i tępione przez odpowiednie służby do tego wyznaczone.

“Mam nadzieje że w miare zrozumiale napisałem.” :stuck_out_tongue:

I to tyle w tym temacie

Hmm… fakt. Banalnie proste. tylko nie wpadło mi to do głowy.Po prostu muszę kupić druga Viste. Dzięki wielkie