Problem z Kompem czy to Płyta Gł.?

A więc mam trzy takie obiawy 1.Problem z wyłączaniem się komputera po wylogowaniu komp nie odłącza się od sieci lub uruchamia się ponownie.2.Zepsuło się wejście na myszkę to okrągłe na USB działa ok.3.Jak chce przerzucić obraz klon na telewizor to na telewizorze mam przechodzące w pionie jaśniejsze pasy najlepjej widoczne na czarnym tle. Czy to mogą być obiawy uszkodzenia płyty Głównej? Dzięki za podpowiedzi.Poz.

Ad 1 i 2. Te objawy mogą świadczyć o uszkodzeniu płyty głównej ale nie muszą. Możliwe, że w przypadku kłopotów z wyłączeniem komputera problem jest po stronie obsługi ACPI, BIOSu lub ustawień systemu.

http://forum.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&m=597462

Co do myszki na PS/2 - uszkodził się sam port?

I na koniec ad3. Sprawdź jakość połączenia telewizora z komputerem. Czyli - jakość kabla, lutów (jeśli takie są) i wtyczek. Dodatkowo - sprawdź, czy poprowadzenie inaczej przewodów nie poprawi jakości obrazu. Te pasy, które opisujesz to typowy objaw zakłóceń sygnału AV a nie uszkodzenia sprzętu.

Co do pasów na ekranie telewizora to podłączałem dwoma kablami na okrągłe małe wejście chyba Super Video i drugi na euro złącze i jest tak samo.wię wina nie jest na podłączeniu. Moja płyta to Gigabyte GA-K8VT890-9 sSTA i niestety właśnie skończyła się gwarancja!

Nie do końca chodziło mi czym i jak podłączasz a bardziej o to gdzie i jak biegną kable. I czy są porządne, czytaj dobrze ekranowane przez zewnętrznymi zakłóceniami.Zwłaszcza, jeżeli są dłuższe niż te powiedzmy 1-1.5m

Pisze po jakimś czasie W sklepie zrobili mi ręczny reset biosu i wszystko sprawdzili oprócz płyty myszka na PS2 działa ale teraz na USB nie działa komp się wyłącza tylko zostały te pasy na telewizorze pan powiedział że płyta ma jakiś błąd.Co do tych pasów to sprawdzałem już trzy kable ale w momęcie podłączenia do kompa na telewizorze pojawia się pas jakby jakieś zwarcie co to może być???