Problem z kompem, gadu i google

WITAM mam bardzo poważny problem!

:cry:

Od wczoraj nie mogę wejść na gadu, cały czas jestem niedostępny. próbowałem reinstalacji gg ale nic nie daje. :cry: chcąc połączyć sie spikiem z moim kontem gg pisze, że ID jest niedostępny

Nie mogę także wejść na google i kilka innych stron. Internet też bardzo zwolnił.

Miałem już identyczny problem-wtedy był reinstall windy ale przecież nie będę tego robił co 2 miesiące.

Być może to jakiś wirus. Skanowałem nod32, spybot search&destory, spyware doctor ale nic nie znalazły.

Proszę o pomoc. oto mój log z hijackthis:

Z góry dziękuję !!

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.BAT i uruchom go w trybie awaryjnym.

Usuń wpisy HJT.

Jeśli nie masz już Yahoo! Toolbar to ciachnij dodatkowo wpisy:

Czy masz jeszcze Nortona? Jeśli nie to wybierz start >>> uruchom >>> wpisz cmd i kliknij OK >>> w konsoli, która się otworzy wpisz:

Dodatkowo poczytaj o usuwaniu produktów marki Norton za pomocą narzędzia SymNRT:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75075

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners

a to drugi:

Złączono Posta : 31.03.2007 (Sob) 14:42

proszę o radę

:frowning:

w notatniku wklejsz:

zapisz jako fix.bat i odpal w awaryjnym

usuń wpis :wink:

Proszę zmienić tytuł swojego tematu. Nie używamy Caps Locka przy pisaniu tematu