Problem z kompem - zawieszka przy zamykaniu

Hmm od czego by tu zacząć, miałam problem z kompem opisany w temacie viewtopic.php?f=16&t=303758

Wczytałam stan systemu z tego co było nagrane na Ghost’a zaraz po zainstalowaniu systemu, ale nadal mam pewien problem :confused: otóż komp mi się wiesza jak wejdę w pendrive’a, gdy tylko chce go bezpiecznie odłączyć przez ikonkę na pasku zadań :expressionless: do tego nie działa mi kasperky online, bo krzyczy że mam zainstalowaną wersję 8.0/9.0, której notabene nie mogę aktualizować z powodu jakiegoś błędu :frowning: wyświetla się że wystąpił błąd z aplikacją Kaspersky Lab i nastąpi jej zamknięcie. Powiedzcie jak mogę sprawdzić czy mam na kompie jakieś paskudztwo? Używam Malwarebyte’s Anti-Malware i przez to coś usuwam, ale nie jestem pewna czy to skuteczne działania ![-o<

Daj log z ComboFixa.

============

K.

Briabhall ,

Proszę zapoznać się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

ten problem już rozwiązałam, okazało się że miałam trojana na pendrive’ie, hmm mógłby mi ktoś powiedzieć jak przyspieszyć uruchamianie komputera?

Zobacz tutaj http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=5989 sekcja Start - Zamykanie