Problem z kompem

Witam mam pytanko ? mój komp ma pół roku ale przeszedł remont ,tz. była kładziona gładź ,wprawdzie był przykryty ,ale to wszędzie się wciska, jest jeszcze na gwarancjii więc sama nie mogę z nim nic zrobić ,czy powinnam oddać go do punktu :?:

Wydzielono z innego tematu.

W czym tkwi problem ?

Komputer się nie włącza ?

masz na gwarancji ale cos sie dzieje z twojego powodu wiec gwarancji moga ci raczej nie uznac w tym przypadku…zapytaj kogos ze znajomych kto sie na tym zna…poza tym nie napisalas co sie dzieje…pozdrawiam :slight_smile:

Serwis i jak wszystko dobrze to zapłacisz za jego czyszczenie i konserwacje.

A jak w wyniku kurzu coś się uszkodziło, to serwis nie uzna gwarancji i za wymianę podzespołu będzie trzeba zapłacić.

nie wyłącza mi się sam czasami jak gdzieś chcę wejść :slight_smile:

Złączono Posta : 12.07.2005 (Wto) 11:11

Dzięki Wszystkim za wszysto na razie muszę uciekać , :slight_smile:

Jaki system.

Opisz dokładnie problem,co,gdzie i kiedy.

Jakie błędy podaje system i po czym to się zaczęło dziać.

Czy scanowałaś kompa na szkodniki.

Witam ,mam program Nod 32, skanowałam komp ale nie wiem czy na szkodniki,? niestety" jestem zielona jak tabaka w rogu" są tu dla mnie tak niejasne okrślenia że ,więc jak napisałeś " CZYTANE I SZUKANIE NIE BOLI " ja się w tym wszystkim gubię, i taki natłok informacji niestety nie sposób przyswoić ,a i przy kompie nie mogę siedzieć tyle ile bym chciała żeby posiąść jakiś tam procent wiedzy… :oops:

Pozdrawiam babet

Złączono Posta : 12.07.2005 (Wto) 21:37

Wracając do problemu np, włąśnie mi polecono żebym ściągła sobie programy zabezpieczające ze strony dobreprogramy i tak właśnie zrobiłam,i chciałam otworzyć link i wtedy mnie wywaliło :frowning:

Wiesz babet zacina ci się klawisz przecinka. To też po tym remoncie? :wink:

A tak na powaznie, to musisz nam dać jakieś minimum informacji. Piszesz głównie o tym że “jesteś zielona” i brak ci wiedzy. Rozumiemy to, nikt nie jest alfą i omegą w kazdej dziedzinie, ale niestety nie pomożemy ci jesli nie bedziesz umiała chociaż nazwać problemu. Napisałaś:

ja nie rozumiem do końca… To źle? Powinien ci się wyłączać sam? Ja wolę kiedy mój komputer wyłącza się kiedy mu każę, a nie sam :? Proszę, napisz nam jaśniej co się dzieje, jakie są objawy złego działania twojego kompa.

Weź kogoś do pomocy,kto ma elementarną wiedzę na temat kompów, bo tak to nic nie zrobimy.

Lub oddaj komp do naprawy do serwisu.

Dzięki za rady ,fakt muszę wziąść kogoś do pomocy ,bo niestety sama sobie nie poradzę , :frowning:

Faral o przecinku zapominam przez nieuwagę , no i może już zapomniałam co mnie uczyli w szkole , :oops:

Pozdrawiam babet