Problem z kompem

witam. mam duzy problem z komputerem. otoz nawet przy klikaniu na ikonki od gry lub przy włączaniu gry komputer resetuje sie badz zawiesza. zdarza sie to nawet przy oglądaniu filmu. W czasie grania (jezeli uda sie juz wlaczyc gre) po pewnym czasie wychodzi do pulpitu lub resetuje sie. Parametry kompa: sempron 2200+, płyta Asrock, 512 ddr ram, radeon 9500 ATI 64mb 256 bit (na 3d mark 2001 ma ponad 11500 pkt). Format c: nic nie daje :slight_smile: co moze byc przyczyna ?

Jaka temperatura :roll:

Podałes takie paramerty a w podpisie masz co innego

Coś mi tu śmierdzi a co do twojego problemu to pewnie masz za duzą temperaturkę procka i sie przegrzewa co jest związane z restartem kompa albo zawiechą :smiley: Sprawdz temperaturki Everestem dostępnym na wortalu.

sprawdz tym programem EVEREST Home Edition

Co za roznica co mam podpisie, skoro w tresci podalem parametry kompa o ktory mi chodzi. Czy to takie dziwne ze ktos posiada dwa kompy w domu ?

nie wiem wiec skad ta uwaga i “węszenie spisku” :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Temperatura procka ponad 50 stopin ! wiec co, wymiana chłodzenia? komputer byl niedawno skladany.

Tradycyjnie zasilacz.

Pamięć na błędy.

Ustawić wszystko na standard.

Temperatury wszystkiego sprawdzić.

Sprawdzić ustawienia w biosie i montaż podzespołów,dokładnie.

Sprawdzić podzespoły na innym kompie.

co pokazuje podgląd zdarzeń start=>> uruchom=>> eventvwr.msc