Problem z kompem

mam do was pytanie forowicze:] kupilem sobie procesor athlon xp 1700+ i zamontowalem go do plyty glownej ECS K7VZA VER:3.0 podlaczylem rowniez dysk twardy sagate baracuda 10G,stacje dyskietek samsung,nagrywarke cd lite-on,karte graficzna.i jest taki problem ze komputer nie chce sie wlaczyc:/ i nie wiem co jest grane na monitorze pisze “no signal input” a kabel od monitora jest podpiety do karty graficznej.plyta glowno dostaje prad bo swieci lampka kontrolna.powinno wszystko dzialac a tu nic nawet bios nie chce sie wlaczyc a glosniczek na plycie nawet nie piszczy ze jest jakis konflikt i juz nie wiem co mam robic.HELP! !!

zmieniaj części po kolei

a masz w obudowie podpięte czy bez

bo jak bez to na płycie musisz zewrzeć zworki (chyba oznaczone pwr) one sa odpowiedzialne za przycisk w obudowie

no zmienilem tylko procesor ale napisalem jakie mam teraz czesci zamontowane przycisk mam podpiety jak naciskam to pisze "no signal input"i nie wiem co jest grane.

Złączono Posta : 03.12.2005 (Sob) 10:25

moze zworki trzeba jakos poprzestawiac??albo cos bo ja juz nie wiem co jest grane.a potrzebuje zeby mi pc dzialal jak najszybciej:/

Złączono Posta : 03.12.2005 (Sob) 11:25

nikt mi nie umie pomuc:ale lipa:(

jaki procesor widzi BIOS??