Problem z kompem

gdy jestem polaczony z netem i wlacze muzyke, filmik albo jakas gre to za jakis czas dzwiek znika obraz sie zacina a na koniec myszka i klawiatura pomocy nie wiem co mam zrobic

może troszke więcej informacji, jaki OS, jaka konfigurajca sprzętowa, podaj LOG’a czy nie masz konfliktu sprzętowego, start-> uruchom-> devmgmt.msc etc.

sorki ale nie wiem co to jest OS i jak mam zamiescic konfiguracje i loga

OS-> system operacyjny

LOG-> dział Bezpieczeństwa

i skad mam to wziac??

co chcez brać @karczu :?:

OS i LOG

Zrób loga, tak jak jest to opisane w tym temacie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

i wstaw tutaj. A jaki masz OS itp. będzie można zobaczyć po nim :wink:

witam. mam pewnie banalny problem dla was. mam zainstalowaną przeglądarke mozilla. nie wiem jak opróżnic pasek google- tj tematy ktore tam wpisuje. nie wiem czy dobrze to nazywam. chodzi mi o miejsce w ktore wpisujemy temat wyszukiwania. teraz gdy wpisuje obojjetnie jaką litere wyskakuje cała historia . JAK TO WYMAZAć???

karczu zmień tytuł tematu na konkretny.

na jaki

Złączono Posta : 29.10.2006 (Nie) 10:06

jak masz wlaczona mozille to nacisnij narzedzia i wyczysc prywatne dane (Ctrl+Shift+Del )

Złączono Posta : 29.10.2006 (Nie) 10:17

Złączono Posta : 29.10.2006 (Nie) 10:18

sprawdzcie tego posta jak mozecie

Przepraszam, że się wtrącę ale tytuł powinien mówić o problemie.

  1. Pobierz i rozpakuj KillBox

  2. Wyłącz przywracanie systemu

  1. Uruchom system w trybie awaryjnym
  1. Uruchamiasz HijackThis --> wybierasz “Do a system scan only” —> Zaznaczasz wpisy:

i na dole klikasz na “Fix checked” i potwierdzasz usunięcie.

  1. Uruchamiasz Killbox’a, , zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\System32\svcchost.exe

C:\WINDOWS\System32\winsvc.exe

C:\WINDOWS\System32\svx.exe

C:\WINDOWS\System32\srvc.exe

C:\WINDOWS\System32\internal.exe

C:\WINDOWS\System32\mysvcc.exe

po wklejeniu każdej ścieżki kolejno klikasz na czerwonego iksa i dopiero po wklejeniu ostatniej zgadzasz się na restart.

Po wykonaniu nowy log z hjt oraz SilentRunners

PS. To Twoje?

karczu proszę się zastosować do próśb administratora i poprawić błędy - na forum używamy polskiej pisowni. Sugeruję koledze zapoznać się z zasadami jakie obowiązują na tym forum, ponieważ więcej próśb nie będzie. Zacznie działać regulamin.