Problem z kompozycjami np.BricoPack VistaInspirat2 na XP SP3

Miałem XP Pro SP2 i zainsatalowałem sobie Brico Pack Vista Inspirat 2.Dobra wszystko chodzi, ale po zainsatowaniu SP3 wszystkie uatawienia typu kompozycji i tapety zniknęły. Tapetę sobie przywróciłem, tylko że gorzej było z ustawieniami kompozycji. Cały Brico Pack Vista Inspirat 2 rozsypał się i nie chce się jeszcze raz zainstalować. Link do Brico Pack Vista Inspirat 2 to http://shp.net.pl/modules.php?name=StyleXP

Proszę o pomoc !!

Zepsułeś kompa.

Żadne ,brico i frico" bo takie programy rozwalają jądro systemu a ponadto nie wszystkie jeszcze są przystosowane do SP3.

Odinstaluj ten program i przeczyść komputer CCleanerem oraz Eusing Free Registry Cleanerem :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.07.575

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … leaner+1.8

viewtopic.php?f=16&t=254087

Przez kilka dni nic nie instaluj a jak będzie wszystko OK to możesz zainstalować tylko skórkę Zune Theme lub Royale Theme : viewtopic.php?f=6&t=277812

Jeżeli będziesz mieć dalsze problemy po odinstalowaniu Brico Pack Vista to musisz naprawić system z płytki.

Przeżyłem to instalując takie programy i wiem że będzie ciężko…

/ kilka razy robiłem format /.

Powodzenia.

Jak mam to usunąć ten cały Brico Pack Vista Inspirat 2 ? Próbowałem tym i tym programem co mi dałeś linki do nich, ale nigdzie nie ma tego Brico Pack Vista Inspirat 2. Jak to się usuwa?

Jeżeli się da to ja wolę odinstalować SP3, bo nie zauważyłem różnicy pomiędzy SP2 i SP3. Jeżeli się da to powiedz jak.

Brico Pack Vista i SP3 powinny być w Panelu sterowania Dodaj lub usuń programy.

Po prawej ,Usuń".

/ SP3 może być dopiero widoczne po zaznaczeniu u góry Pokaż aktualizacje /.

Jeżeli ich nie będzie to możesz jeszcze odinstalować za pomocą CCleanera -> Narzędzia -> Odinstaluj programy - zaznaczasz -> Uruchom deinstalator.

Następnie czyścisz CCleanerem tak jak opisałem w podanym temacie.

Polecam odinstalować tylko Brico Pack ponieważ to on jest winowajcą Twojego problemu a nie SP3.

Z SP3 komputer jest dużo bezpieczniejszy. :slight_smile:

Ok, dzięki za pomoc. Jak będę miał jeszcze jeden problem to napiszę.

witam,

zainstalowałam brico packa leopard xp ale po jego odinstalowaniu, wszystko mi zniknęło!!!mam teraz czarny ekran!!!widzę tylko ikonki, ale jak wchodzę do jakiegoś folderu to jest czarno!!!nie mogę zajżeć do panelu sterowania, żeby sprawdzić czy to cholerstwo tam jeszcze jest!!!po omacku poruszam się po kompie!!!co mam zrobić pomocy!!!czy wystarczy jak sformatuję kompa i poprostu postawię na nowo system??

Tu masz styl z Visty na xp. Do tego ikony z visty, czcionki i przestać bawić się w pakiety transformujące, bo to często dużo nerwów kosztuje.

start- wszystkie programy- akcesoria- narzędzia systemowe- przywracanie systemu

Przywróć system do momentu sprzed instalacji tego pakietu

w tym problem że nie mam jak tam wejść bo nic nie widzę:( nawet jak po omacku trafiłam na akcesoria to dalej nie widzę nic! !!

wcale nie musisz odinstalowywać bircopacku. U kumpla miałem podobny problem, ale odinstalowaliśmy viste i przywrócił się xp wygląd, lecz gdy odinstalowaliśmy sp3 to niektóre elementy były visty. Proponuję Ci odinstalować sp3, a wszystko powinno wrócić do normy. Ja miałem przed formatem viste ultimate 2 też bircopack tyle że najpierw zainstalowałem sp3 a potem viste i wszystko dobrze działało.

hej. Mam podobny problem. Tzn zainstalowałam brico przeznaczony dla xp na vistę. Odisntalowałam go, próbowałam usunąć ręcznie jego pliki. Problem polega na tym, że mimo iż zmieniam kompozycję na vistę automatycznie przy każdym uruchomieniu komputera podstawia mi się ta z brico. Próbowałam wrócić do stanu sprzed powstania problemu poprzez przywracanie systemu jednak punkt przywracania ustawia się na chwilę, kiedy brico już był. Ręczna zmiana tej daty nic nie daje. Mam więc prośbę jaki jest sposób na to, aby definitywnie pozbyć się niechcianej kompozycji. Próbowałam ccleanerem usunąć błędy w rejestrze, defragmentacja itd. ale te proste czynności nic nie wnoszą. Jeżeli ktoś miałby jakiś skuteczny pomysł- będę wdzięczna na małe podpowiedzi.

Pozdrawiam