Problem z komputerem a dokładnie sam nie wiem

Na wstępie po dam parametry komputera… Procesor Intel core duo 2 2.53 ghz, Karta graficzna GeForce 8600 GT 512 mb, Dysk 232 GB, Pamięć RAM 2GB, Windows XP Home Edition. ‘OPTIMUS’.

Dwa lata temu kupiłem komputer w serwisie i na samym początku kiedy włączyłem komputer po raz pierwszy. Odpaliłem grę Counter-Strike 1.6 i kiedy zminimalizowałem grę aby włączyć stronę internetową gra zaczęła się zacinać i tracić pixele, nic się nie dało zrobić po chwili wyskakiwał blue screen i musiałem resetować komputer. Lecz już się do tego przyzwyczaiłem że kiedy chcę sobie za grać w jakąś kozacką gierkę nie mogę nic więcej odpalać pod czas gry. Choć było to na początku bardzo męczące.

Od miesiąca kiedy zrobiłem formata i zainstalowałem najnowsze sterowniki nvdia choć raczej to nie ma związku z moim problemem to nawet gdy odpalam piosenkę na Yotube, nagle coś z powalnia komputer, kursor chodzi nie czysto a laguje a głos z piosenki niczym robot. Nie wiem co z tym zrobić ponieważ rok temu dałem komputer do serwisu bo był jeszcze na gwarancji powiedzieli mi że wszystko z nim okey i nic się nie zacina. Byłbym wdzięczny aby ktoś mi doradził co mam z tym zrobić. :frowning:

Podaje także screena z temperaturą, http://www.przeklej.pl/plik/screen02-jpg-0025uh0pk40i

marc3l , nie pomyliłeś się przy podawaniu co masz w kompie?

Trochę mało pamięci. :wink: Dlatego może się ciąć.

Właśnie pomyliłem się 2gb ram a 512 mb na karcie…

Pobierz i wypal na CD http://www.memtest86.com/memtest86-3.5a.iso.zip

Ustaw bootowanie z CD i testuj RAM.

Uwaga !!

Co do temperatur ustalanych na gadu, czy odkurzałeś kiedyś komp w środku? :wink:

Komputer w środku odkurzam co miesiąc więc z tym nie ma problemu.