Problem z komputerem - grafika, przegrzewanie

Ahoy wszystkim. Dwa dni temu zakupiłem nowy komputer (składany na zamówienie)… Oczywiście jak to bywa w składanych, osobno instalowałem system - w moim przypadku jest to Windows 7. Specyfikacja jest bardzo mocna, służy on głównie do gier… Postanowiłem sprawdzić jak się sprawuje w nowszych produkcjach takich jak Crysis 2, czy Far Cry 2. Sprawuje się świetnie jednak pojawia się jeden ogromny problem - niezależnie czy gram na minimalnych czy maksymalnych detalach, komputer zaczyna się nagrzewać, wraz z kartą graficzną, która wygląda jakby nie wyrabiała. Dzieje się tak nawet w przypadku starszych gier jak: GTA San Andreas… Główny problem leży w tym, że po odpaleniu gry, nagrzewanie sprawia, że obraz się zacina… po chwili również cały system.

Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane… Ustawiałem wszystkie wiatraki na maksa, przeinstalowywałem system oraz sterowniki wiele razy… Nic nie dało. Przegrzewanie i zacinki dzieją się tylko w przypadku GIER. Specyfikacja komputera:

Geforce GTX 560TI 1024MB GDDR5

GOOD RAM 8GB RAM DDR3

DYSK SATA 2 1000GB

Windows 7 Home Premium

AMD Phenom X4 840 3.20 (4 rdzenie)

A jaki masz zasilacz?

Ponad 600W… w innych takich konfiguracjach wystarcza.

Podaj konkretny model i moc !!

Zainstaluj program HWMonitor, uruchom go, graj przez chwilę następnie zrób screena z tego programu i wrzuć na forum…