Problem z komputerem i instalacjia

witam

wiec mam taki problem, sformatowałem komputer, chciałem Zainstalować Windows 2000 i nawet XP, ale podczas kopiowania plików potrzebnych do instalacji na dysk wyskakiwał komunikat ze niemo ze być skopiowany plik, i tak sie co chwile powtarzało, myślałem ze to od CD lub CD romu ,ale nie inna płytę wsadziłem i ta sama sytuacja CD ROM tez wymieniłem . Wiec postanowiłem zainstalować na innym komputerze o podobnych parametrach,dysk przeniosłem , i udało sie zainstalować bez żadnych konfliktów . Po udanej instalacji przeniosłem dysk do właściwego komputera , no i znów problem uruchamia sie, ale nie mogę wejść do mojego komputera, czasami sie restartuje,i czasami przytnie kursor myszki a nic nie instalowałem, w czy może być problem.

Najgorzej nie wiem dlaczego w ogóle nie moge zainstalować systemu na komputer.proszę o pomoc :cry:

Problem tkwi w tym, że system nie był instalowany na Twoim komputerze. Instalator Windowsa zainstalował sterowniki dla podzespołów (szczególnie płyty głównej) tamtego komputera (na którym system był instalowany). Problemy mogą wynikać z braku kompatybliności zainstalowanych sterowników z Twoim sprzętem.

marisone wejdz w panel sterowania=>system=>sprzęt=>menadżer urządzeń i zobacz czy przy twoich urzadzeniach systemowych nie ma żółtych znaków zapytania lub wykrzykników jeśli są to musisz zdobyć sterowniki i wszystko będzie działac. sterowniki powinieneś mieć ma płycie płycie dołączonej do komputera.

tak jest jeden wykrzyknik od karty graficznej ale mysle ze to nieodtego, tez tak pomyślałem ze moze byc niekompatybilne, ale niemoge zainstalowac winadowsa dlaczego te błedy wyskakuja, sprubuje moze 98 zainstalowac, zobacze czy tez komunikaty bede wyskakiwac ze niemoze skopiowac pliku, moze cos z pamiecia, ale dziekuje za odpowiedz

Należy zainstalować sterowniki od karty graficznej.

Jaką posiadasz kartę graficzną ?

Jeżeli nie wiesz, to pobierz i zainstaluj program EVEREST.

Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz nazwę i model karty graficznej z pozycji: Karta Wideo.

poszukałem sterwoniki, aczkolwiek ten sam problem :cry:

Zainstalowałeś sterowniki do karty graficznej ? Żółty wykrzyknik zniknął ?

Napisz, jaką masz płytę główną ? (otwórz program Everest, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i odczytaj z pozycji: Nazwa płyty głównej)