Problem z komputerem po partycjonowaniu dysku

wczorsaj postanowilam podzielic dysk na partycje. mam program paragon hard disc manager i za pomoca tego programu chcialam te partycje zrobic. dysk c podzielilam na dwie partycje i niby wszystko szlo dobrze az do momentu kiedy wyskoczyl komunikat, ze partycje nie mogly byc zrobione bo wystapil jakis blad i ze potrzebuje recovery system. zanim zaczelam robic partycje byl komunikat, ze powinnam zrobic recovery cd, co tez zrobilam. po komunikacje odnosnie nieudanych partycji komp sie zrestartowal i wszystko niby ok, jednakze po ponownym uruchomieniu komputera wykakuje czarna strona z informacja ze komputer nie mogl zaladowac systemu i jest kilka opcji do wyboru min powrot do ostatniej dobrej konfiguracji jednak bez powodzenia. komp dzialal tylko w trybie awaryjnym. zrobilam przywracanie systemu i mimo, ze sie powiodl komp dalej tylko chodzil w trybie awaryjnym. dzis odpalilam komputer znowu i dziala normalnie, tylko jakby wolniej wszystko startuje. i tu mam pytanie, czy problem sam sie rozwiazal i mam sobie nie zawracac glowy, czy po prostu jednego dnia znowu kompo bedzie chodzil tylko na awaryjnym? i co z tymi partycjami, raczej dam sobie z tym spokoj, bo drugi raz boje sie zaczynac.

z gory dziekuje za odpowiedz

Co do samego problemu, nie będę się wypowiadał bo nie czuję się na tyle obeznany.

Natomiast rada: nie używaj Paragona, sam miałem przez niego problem z partycjowaniem, skaszanił mi partycje i z 40GB odzyskałem tlyko połowę :confused:

Polecam Acronisa Disk Director, jak na razie nie miałem z nim żadnych problemów.