Problem z komputerem - podejrzewam procesor


(Karolak416) #1

Witam! Nie wiem czy na pewno w dobrym dziale umieszczam ten wątek ale cóż...

Więc opiszę teraz mój problem :

Otóż na przykład gdy rozmawiam przez Skype i kliknąłem Włącz Wideo to nagle zamiast słowa Dziś słyszę Dzidzdzdzdzdzdzd i reset kompa... Potem wlącza mi się komp i pojawia się komunikat o treści informującej mnie że Windows naprawił już błąd - poważny! Nie wiem co robić - aha i jeszcze podczas wyłączania kompa to wyświetla mi się wcześniej na 0,5 sek. niebieski ekran z jakimiś napisami białymi i RESET! ... Proszę o pomoc.


(Drobok) #2

Wyłącz w biosie reset przy błędzie systemu. To nie jest wina procesora >> w takim wypadku komputer w ogóle by nie startował (czarny ekran)

Podaj jaki kod będziesz miał na bsodzie. Opisz również dokładniej swój problem. Komputer uruchamia się, lecz nie możesz go wyłączyć ?


#3

karolak416 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(igrek) #4

Uszkodzony ram bym obstawiał. Podaj konfigurację kompa. Może któryś z elementów się przegrzewa


(Karolak416) #5

Do moderatora

OK Już poprawione.

Do Usera

W jaki sposób mam ci pokazać konfigurację komputera?

Dodane 14.09.2011 (Śr) 15:31

Posłuchaj… Opisz mi dokładniej jak wyłączyć reset i … o co ci chodzi z tym jaki kod bedziesz miec na bsodzie? Aha i komputer uruchamia sie i MOGĘ go wyłączyć lecz czasami się sam wyłącza z takimi efektami jak masz UP.