Problem z komputerem pomocy

Witam

Mam laptopa Asus f3sg. wszystko ładnie śmigało, aż nagle zaczęło mi wywalać blue screeny. potem nawet system nie chciał sie botować z dysku wiec wymieniłem dysk. obecnie komputer działa tylko jest taki problem że teraz jak zainstaluje sterowniki do karty graficznej to znowu mam blue screeny i wywala system. jeżeli nie instaluje sterów do grafy to wszystko działa oprócz grafiki. nie mam pojecia w sumie co to może być za problem.

W zasadzie to sam sobie odpowiedziałeś… Skoro wszystko działa oprócz grafiki to masz problem z grafiką! Niestety problem jest duży, bo naprawa będzie raczej kosztowna lub wręcz nieopłacalna.

:roll:

a możliwe że grafa mi się zepsuła po wgraniu nowych sterów?? i to ze strony nvidii ;/

Bardzo małe prawdopodobieństwo, że siadła Ci grafika przez sterowniki z oficjalnej strony.

Prędzej szukał bym przyczyny w użytkowaniu komputera - kurz, stuknięcia itp.

Podaj pełną konfigurację laptopa i system na jakim pracuje.

Stery nie uszkodzą fizycznie układu, to niemożliwe. Może spróbuj ściągnąć nieco starszą wersje sterowników. Głupie pytanie, ale może wybierasz sterowniki pod niewłaściwy system lub wersję systemu?

Mógłbyś to rozwinąć? Przecież od tak nie może po prostu się nie załadować. Był jakiś komunikat?

wuzek ,

Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.