Problem z komputerem (Procesor?)

Witam,od dosyć dawna mam pewien poważny problem,mianowicie gdy dłużej sobie pogrywam w jakąś wymagającą gierkę(Call Of Duty 6,Emulacja PS2),to po pewnym czasie w komputerze słyszę jakby dzwiek zegarka (takiego normalnego budzika)wtedy,kiedy karta graficzna przekracza temperature 60*C,a wiem,że to bardzo mało jak na moją kartę graficzną(GeForce 9800 GT) Tutaj daje link do Dzwieku

http://w364.wrzuta.pl/audio/8QBJscboELh/zegarek

Czy da się jakoś ten dzwięk wyłączyć (Może w BIOSie?)

Z góry dziękuje za każdą radę

Pozdrawiam

PS.Jestem Noobem w tych sprawach,więc proszę o łatwizne ze mną :stuck_out_tongue:

Czy dźwięk pojawia się tylko przy tej jednej konkretnej grze, pod emulatorem czy zawsze po nagrzaniu karty?

Zawsze po nagrzaniu karty.

Dodane 27.02.2010 (So) 12:02

Dodam jeszcze,że wyswietlacz inaczej mi pokazuje temperaure niz program Everest Utimate Edition v5.0.2.1750.Gdy Everest Pokazuje Gpu Diode

62*C to wyswietlacz w kompie pokazuje 49*C

Jesteś pewien że wyświetlacz podaje temperaturę z karty? A dźwięk pochodzi z przedniego panelu czy głośniczka systemowego? - Obie rzeczy można odłączyć :smiley:

Znaczy sie mam taki przycisk w wyswietlaczu co pokazuje temperature CPU,HDD,i GPU.No i teraz akurat GPU pokazuje 49*C a everest Gpu diode 60*C jestem pewiem,że dzwiek pochodzi ze srodka komputera.Chyba z okolicy procesora.Zauważyłem ,że w procesorze jest Włożona bateryjka taka jak od zegarka na ręke tyle,że większa.

Procek to:AMD Athlon 64 X2 dualCore 3800+

Bateryjka w procesorze? Raczej na płycie głównej. Ta bateryjka zasila zegar jak komputer jest odłączony od prądu. Bez niej zeruje się godzina i data.