Problem z komputerem.prosze o pomoc?

(Kaspers) #1

witam, od niedawna mam problem z kompem i niewiem co jest grane,problem tkwi w tym ze niewlacza mie sie monitor a gdy juz sie wlaczy to po jakis 10 minutach pracy przy kompie zawiesza mi sie i gdy go resetuje to znow mi sie niewlacza monitor z pocztku podejrzewalem kabel laczacy komp z monitorem ale to nie to, pozniej kare graficzna ale to tez nie bo wzielem inna i to samo sie dzialo pozniej monitor ze sie zepsul ale gdy pojechalem do kumpla u niego tez sie nielaczal monitor i podejzewam ze to plyta glowna?? :frowning: prosze o rade co tym myslicie i czy sie to da naprawic?

(Arcin11) #2

To w końcu jak ? działał czy nie działał.Bo jak nie to przyczyn może byc bardzo dużo testuj każdą część osobno aż trafisz łącznie z zasilaczem.

(system) #3

Cześć! Nie możesz pojechać do serwisu? Problemów z kompami jest tyle, ile kompów na świecie, ciężko samemu dojść do rozwiązania, a jeszcze ciężej przez neta. Ja miałem przez dwa lata różne problemy z kartą graficzną, nawet serwis nie mógł mi pomóc. Uważali, że wszystko jest ok. Po wymianie grafiki problemy zniknęły.

(Kaspers) #4

sprawdzalem juz wszytko no oprocz zaslilacza czyli musialbym podlaczyc inny zasilacz ale ziomek5 co to moze byc???

(JNJN) #5

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

A monitor sprawny?

A zasilacz.

A konfiguracja kompa ?

A odłącz taśmę sygnałową od dysku i zobacz czy monitor się włącza.

Reset biosu i ustaw ponownie i zapisz Save,sprawdź baterię.

Konserwacja kompa,temperatury,kondensatory elektrolityczne,inne.

(Firmus2) #6

Sprawdż temperaturkę procka wyczyść ram itp. sprawdż czy są nie spuchnięte kondensatory przy procku.