Problem z Komputerem , wyłącza sie nagle podczas pracy

Witam , jestem nowym użytkownikiem tego forum , mój problem wygląda tak : włączam komputer i strasznie długo się ładuje ładuje przy starcie , wchodzę przykładowo na internet email fb i te sprawy wszystko niby fajnie sobie gra aż tu nagle komputer się wyłącza ni z d… mi przerywa a zasilanie jest i kabel zasilający siedzi dobrze , odpalam go od nowa muli tak samo i po tak jakoś 15-20 min się “zawiesza” wielkim informatykiem nie jestem ale tu jest jakiś większy problem

Myślę iż może to być wina zasilacza , z tego co wyczytałem to karta graf. sama potrzebuje 400 wat żeby działać wiec komputer lekko jest spowolniony , jakieś sugestie odnośnie tego problemu ? być może to wina systemu 64 bit ?

sprzęt to

Amd athlon x2 255 3.1ghz

gigabyte ma 770 ud3

grafika nvidia Geforce 450 GTS 1gb ddr5

ram 4gb ddr3 1333mhz

dysk caviar 500gb

windows 7 ultimate 64bit

i zasilacz 450wat ,

Podaj więcej danych na temat zasilacza - model i producenta.

Posprawdzaj temperatury, system przeskanuj dobrym antywirusem, przeczyść komputer w środku, przetestuj pamięć memtestem.

Przemorex , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

przeskanowałem system nic , zadnego wirusa nie ma ,

z tego co wyczytalem na zasilaczu to pisze ze to Zasilacz TAKE ME SILENT TM450 , temperatury w komputerze normalne zimno w nim bo dobre chłodzenie jest takze ewentualnie z tym zasilaczem cos nie tak

Nie potrzebuje, ale masz rację takie problemy zwykle powoduje zasilacz, oczywiście warto sprawdzić jeszcze temperatury pod obciążeniem np. w occt.

a system ? bo tez zdarzają się przypadki że przez zasilacz głośniki strzelają itd

Dodane 28.02.2013 (Cz) 17:46

mogę prosić o jakąś fachową pomoc , czy kupić nowy zasilacz, a jak nowy to ile mocy ?

Dodane 01.03.2013 (Pt) 23:25

ponawiam , problem jest dalej , temperatura jest ok wirusa nie ma , czyli obstawiam iż może to być ten zasilacz właśnie . Chyba że ktoś jeszcze by coś potrafił poradzić czy coś