Problem z komputerem x( Wszystko się tnie ?!

Witam!

Mam olbrzymi problem z komputerem… Wymienione zostało ostatnio w nim płyta główna ( AsSzrot p4vm890 ze zintegrowaną grafika ;/;/;/ ) oraz karta graficzna ( Gigabyte Radeon x1650 ) . Do karty została dołączona lipna gra XR xpander rally. Gra tak sie jednak tnie że nie da się w nią gra. M mniejszym stopniu tnie się również FM 2007. Staty od karty zainstalowałem. Jaka może by przyczyna problemu?

instalowałeś windowsa od nowa?? jaki proc i ile ramu?

Windows instalowany od nowa :stuck_out_tongue: Proc to porażka Celeron 2 ghz najprawdopodobniej bedzie wymieniony a ram to vdata 512 + 256 którego nie widzi :stuck_out_tongue:

Sprawdz czy masz dobre stery,czy nic się nie przegrzewa itd…

Temperatury są dobre właśnie, a co do sterów = zaistalowałem te które dołączyl producent :stuck_out_tongue:

Czyli jakieś stare. Ściągnij ze strony Ati najnowsze i je zainstaluj.

wyciągnij te 256 mb których nie widzi może w tym jest problem?

Wyciągnąłem feralne ramy i co sie okazuje xD Majster wsadził mi inne ramy tzn z innej firmy :stuck_out_tongue: Ale nie rozwiązuje to jednak problemu ;( ta gra nadal straszliwie się zacina :stuck_out_tongue: ZAraz sciągne jakieś nowsze stary i zobaczymy :stuck_out_tongue:

proc albo masz zawolonego kompa format i nowy proc…ibedzie ok

Aleś się wysilił.

Tylko że wczesniej miałem R9600 i ten sam proc a FM chodził dużo lepiej :frowning: Format nic nie pomógł :frowning: a dodoatkowo pokazuje sie komunikat

http://www.imagic.pl/public/pview/61687 … tu%3Fu.JPG

Wcześniej występował inny komunikat x( Zmienił sie po zaistalowanie net. Framework 2.0