Problem z komputerkiem

Witam,nie wiem czy mój problem opisuje w dobrym dziale…wybaczcie,jestem tu nowy. Sprawa jest dość dziwna bynajmniej do mnie bo po zainstalowaniu Windows’a wydaje mi się że działa prawidołowo przez jakieś 30 minut a potem znowu zaczyna robić “szopki” tak jak przed instalacją czyli np: czekam około 6 minut na otwarcie się i załadowanie okna stronki www, włączając program muzyczny czasami się zacina,albo mam otwarte jedno okno i na nim drugie i jak wyłączam to drugie to ono i tak zostaje i dopiero po chwili znika.Zachowuje się tak jakby mu brakowało pamięci,a może mam jakiegoś wirusa a o tym nie wiem … już sam nie wiem o co chodzi :frowning: Czy ktoś miał podobny przypadek? Jeśli tak to proszę o pomoc. Mój komputer to Pł.gł. Abit KN8 Ultra, procesor: AMD 3000+ (939), 2xPamięć Samsung 1GB DDR400, Twarde dyski Seagate 7200 obr. 120GB i 320GB, Grafika GeForce 6200 PCIEx, nagrywarka CD i DVD LG, Karta muzycza: MAYA44 MK II. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

A system był instalowany z podłączonym netem? Jaki net? Może lmit ci sie wyczerpał? Wklej logi wg tego:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

mam nadzieje,że dobrze wkleiłem tego loga :slight_smile:

Złączono Posta : 26.12.2006 (Wto) 10:38

Widze,że to za trudne nawet dla Takich fachowców jak Wy :frowning: , nie pozostało mi chyba nic innego jak kupić nowy komputer :?

  1. Wyłącz przywracanie systemu

  2. Skasuj te wpisy:

Pliki zaznaczone na czerwono kasujesz z dysku.

Przeczyść system programem jv16 Power Tools, potem Optymalizacja XP

Tego nie ruszaj:

Czasami HijackThis pasuje dobre wpisy jako (no file) bądź (file missing). Zwłaszcza przy wpisach O23 więc jeśli chcesz usunąć coś poważniejszego niż syf to lepiej spytać.

wojtek282 Masz jeszcze Apache2??

wojtek282 proszę zmienić tytuł na konkretny.

Dzięki wielkie za podpowiedź,zaraz sie za to zabiorę,dodam jeszcze że w menadżerze zadań przy uruchomionych dwóch aplikacjach użycie procesora waha sie od 88% do 100% i w momencie gry jest 100% zaczyna sie zacinać i robią sie różne dziwne rzeczy.

Jaki proces najbardziej obciąża cpu? Jakie dziwne rzeczy?

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Sprawdź RAM programem --> Memtest86

Sprawdź temperatury programem --> EVEREST Home Edition :slight_smile:

Ostatni raz proszę o poprawienie tematu na konkretny

Używasz opcji Zmień