Problem z komunikatami/okienkami


(system) #1

mam problem z okienkami z komunikatami. za każdym razem, gdy włączam jakąś stronę, albo chcę wejść do jakiego folderu wyskakuje mi komunikat na temat scieżki (np. komunikat: h:/mp3/rock albo komunikat: http://www.google.pl/). nie wiem czy to wina jakiegoś wirusa czy coś z kompem mi się wali, ale pomóżcie, bo te okienka grają mi juz na nerwach...


(Bystr) #2

Mam ten sam problem (Win 98). Szukałam już na innych forach, ale najczęściej brak jest odpowiedzi (znalazłam tylko radę aby skorzystać z przywracania systemu).

Może nam jednak ktoś pomoże???