Problem z komunikatem przy starcie

(Flordota9) #1

Gdy włączam komputer wyskakuje mi komunikat "Wystąpił problem z aplikacją IPOperatorDlg MFC Aplication i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." Co zrobić, aby w końcu ten komunikat znikł?? Pomóżcie.

(Damian) #2

Zobacz czy nie masz jej w: Start>>>Uruchom>>>msconfig>>>uruchamianie

Jeśli masz to odznacz.

(lazikar) #3

W autostarcie masz zapewne jakąś aplikacje która powoduje błedy. Wyłącz ją.

(fiesta) #4

Lub jeżeli z niej korzystasz odinstaluj.

(Karolina0_) #5

Dołączam się. Jak ja włanczam komputer to się włancza folder "program files" w którym nic nie mam, a jak go usunę to przy starcie włancza się wyszukiwanie.

(Flordota9) #6

A możecie wyjaśnić to jak cepowi, jak to zrobić? Po kolei, jeśli bylibyście łaskawi. Pozdrawiam.

(lazikar) #7

Start>>Uruchom>>msconfig

Zakładka uruchamianie. Odznacz aplikacje i kliknij ok

(Kojot) #8

Używasz tej aplikacji ?? Jeśli nie to zrób tak:

Start -> Ustawienia -> Panel sterowania -> Dodaj lub usuń programy

następnie znajdź wpis, który według Ciebie może być powiązany z komunikatem wyskakującym na początku i weź Zmień/Usuń powinien uruchomić się program deinstalujący. Odinstaluje się i po sprawie :slight_smile:

Jeśli jednak używasz tego programu, albo już go wcześniej usunąłeś spróbuj innego sposobu:

Ściągnij STĄD program Startup Control Panel 2.8. Zainstaluj go, a następnie uruchom go z Panelu sterowania (Start -> Ustawnienia -> Panel sterowania) i przeszukaj zakładki Startup (user); Startup (common); HKLM (Run); HKCU (Run) oraz Run Once spróbuj znaleść wpis odpowiadający komunikatowi i poprostu odznacz go.