Problem z komunikatorami i winampem

(Noboo) #1

nie wiem co sie dzieje ... uzywam komunikatora aqq (inne komunikatory tez sie wieszaja)... nie mialem z nim nigdy problemow, nagle stalo sie cos takiego ze po uruchomieniu od razu sie zawiesza. to samo dzieje sie z winampem gdy wlaczam galerie multimediow tez sie zawiesza.

(czy to moze byc spowodowane .net framework?)

prosze o pomoc, pilne!

(speed89) #2

może ale nie musi... jaką masz wersje, spróbój przeistanowac winampa i aqq... wątpie ze framework takie problemy by narobił

(system) #3

Może masz jakiś "ładny" syf... Podaj specyfikację sprzętową twojego kompa następnie wklej loga TUTAJ masz o tym napisane trochę więcej... Napisz jeszcze jaki masz Firewall i AntyVir...

Złączono Posta : 10.07.2006 (Pon) 20:30

PS. Ale pisz to już wszysko w tym Topicu... Nie zakładaj nowego w innym dziale :wink:

(Noboo) #4

masz mnie za kretyna?? wywalalem, czyscilem rejestr ... nie wiem dlaczego tak sie dzieje, a najgorsze ze mam oryginalna pieprzona winde i co z tego? jaki jest sens? i tak nie dziala jak trzeba. mialem ten problem juz wczesniej! specjalnie zrobilem formata bo myslalem ze cos tak naulepszalem ze zepsulem, ale wczoraj postawilem nowy system, sciagnely sie uaktualnienia ... wszystko super. system sie wlacza ultra szybko, wylacza tez, net chodzi jak burza ... ale cos sie zchrzanilo i nie dziala mi winamp ani zadne komunikatory ;/ nie wiem co z tym klopsem zrobic ;/

mam kaspersky internet security, wczesniej tez go mialem, dzisiaj rano jeszcze wszystko dzialalo ...

log:

(Kosior6) #5

Masz to że jestes legalnym uzytkownikiem i masz dostęp do wszystykiego co mozliwe w Windows, np. windows update

(Noboo) #6

robi sie off top, a pomocy znikad ... :frowning:

(system) #7

Wiesz zarówno winamp jak i komunikatory potszebują dojście do internetu... Możliwe, że Kasper ci blokuje porty i masz zawieche... Masz Kaspra 6 ?? Ile masz Ramu ?? Loga niech sprawdzi kto inny :P. Jaki masz tryb w Kaspru ( jeśli masz 6 ) ??

Więc jeśli chcesz unikać takich wątpliwości to zamieszczaj w poście jak najwięcej informacji, bo potem każdy od ciebie musi wszystko wyciągać... Napisz wszysto co wydaje ci się, że będzie potrzebne i looz :mrgreen:

(Noboo) #8

mam kaspersky internet security 6; mam 512 ramu; nie bardzo rozumiem jesli chodzi o tryb ... poziom ochrony zalecany ... nic nie zmienialem, ustawienia standardowe.

Złączono Posta : 10.07.2006 (Pon) 22:06

co najsmieszniejsze w tym wszystkim ostatnia wersja aqq jaka mi dziala to AQQ_146600; ale nie do konca, bo gdy chce wyslac sms na orrange, w momencie gdy ma wyskoczyc okienko z kodem do wpisania, komunikator sie wiesza ...

(Monczkin) #9

Noboo popraw błędy - inaczej zostaną wyciągnięte konsekwencje