Problem z komunikatorem AQQ i Tlen


(Seendbad) #1

Problem jak w opisie dotyczy dwóch różnych komunikatorów ale dotkniętych przez ten sam problem , otóż dzisiaj po włączeniu komputera , po połączeniu się z internetem , AQQ zaczęło się logować do serwerów AQQ , gg , tlen , po połączeniu się dostałem 3 wiadomości , kiedy chciałem je przeczytać nic nie widziałem , białe tło przez które nie widziałem swoich wysłanych wiadomości oraz wiadomości , które otrzymywałem , jedyne co było widoczne to okienko redagowania wiadomości , widoczne w sensie tego , że widziałem co pisze , czyli literki , problem nie miał nigdy wcześniej miejsca , po wielu próbach deinstalacji , usuwania plików z rejestru , wielokrotnym ponownym instalowaniu oprogramowania , usuwania Power Pack`a nawet nic się nie zmieniło , postanowiłem zainstalować gg , działa normalnie , z ciekawości zainstalowałem również tlen , w którym działo się to samo co w AQQ , nie wiem czym to jest spowodowane , więc proszę o pomoc kogoś kto ma jakikolwiek pomysł na rozwiązanie tego problemu . Chciałbym używać dalej AQQ bo się do niego przyzwyczaiłem a gg najzwyczajniej w świecie mnie drażni , dziękuję z góry za pomoc , pozdrawiam :wink:


(Lost World) #2

Więc tak , miałem podobny problem , szukał informacji w necie czym może być spowodowany ten problem.I nie znalazłem nic sensownego , więc najprawdopodobniej jest to jakiś błąd w programie.Spróbuj Tlen + Wtyczki sieciowe do AQQ.


(Monczkin) #3

Rozumiem, że macie wersję finalną programu.

Proponuję w takim razie zainstalować ostatnią betę. Działa stabilnie i poprawia błędy zauważone w stabilnej.


(Seendbad) #4

Hmm , ja mam wersję najnowszą AQQ ale to nie ma na to wpływ , bo jaka wersja by nie była pojawia się ten sam problem , działa tylko gg , tlen i AQQ nie dają sobie rady , białe okienko w którym nic nie widać :?


(Monczkin) #5

Skoro wcześniej działał, to znaczy, że coś musiałeś zrobić w systemie.


(Ford Fokus) #6

Tak, też to miałem, identyczny problem nie widać było wiadomości, po prostu puste okno. Wywaliłem Tlena, usunąłem foldery, zainstalowałem inną wersję i wkleiłem swoje wtyczki, skórki itp i działało normalnie.


(Seendbad) #7

Hmm tak , nie chiałem o tym pisać , zamieniałem plik w rejestrze systemowym , na ten http://www.speedyshare.com/889677865.html , ale nie wiem czy to przez niego , i nie bardzo wiem jak go ewentualnie usunąć z systemu :?


(Agatonster) #8

Według mnie - wskazywałoby to, że problem jest po stronie Tlena.

Sam używam ostatniej stabilnej wersji AQQ i GG na AQQ i nie obserwuję problemów wyżej opisanych - może dlatego, że nie uruchamiam wtyczki Tlena ?

Pozdrawiam


(Seendbad) #9

Dodać mogę jeszcze , że instalowałem IE 7 i WMP 11 , ale wątpie , żeby to miało jakikolwiek związek z moim problemem .


(Hammer 88) #10

Witam wszystkich na forum :smiley: co do Twojego problemu to bardzo mozliwe ze przyczyną jest ta zmiana w rejestrze ale nie jestem pewny i niestety nie mam pojecia jak to wycofac :frowning: nie sądze by IE7 cos zmienil ale moze sie myle. Pamietaj zeby zawsze robic kopie zapasowa rejestru :!: Plik ---> Eksportuj po tym zawsze mozesz wrocic do poprzednich ustawień :smiley:

Pozdrawiam


(Seendbad) #11

Temat do zamknięcia , jeżeli ktoś jeszcze będzie miał taki problem , to NIE INSTALUJCIE tego Microsoft'owskiego khem , wiecie czego :slight_smile: Deinstalacja IE 7.0 rozwiązała problem :wink: