Problem z komuniukatorem GG

:frowning: wystepuje mi jakis bład modułu :frowning: nie mam C:Program~1/IEMENU~1/tbextn.dll chyba mam to usuniete i nie mam połaczenia GG mi sie nie chce załaczyc :frowning: Prosze Cie o POMOC!! da sie to jakos przywrócic czy cos takiego???

Proszę, nie zakładaj tematów typu “Pomóżcie, pliss”. Znacznie uniemożliwia to odróżnienie zapytań w tematach.

Proponuję Ci odinstalować Gadu Gadu, uprzednio zachowując profile, ustawienia w

Nastęnie przeczyść rejestr TYM programem, a nastęnie zainstaluj najnowszą wersję GG, wsadzając kopię danych w to samo miejsce.

Jeśli i to nie pomoże, proszę o wstawienie loga Hijackthis na forum.

mało konkretny temat - na przyszłość pisz konkretnie :slight_smile:

spróbuj na nowo zaisntalować GG - i zobacz czy pomoże :slight_smile:

no ale jakim programem mam przeczyscic rejestr?? wytłumacz mi to jakos tak zebym zrozumiała bo ja niezabardzo znam sie na ty :((

Podałem linka w poście wyżej - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509 Z menu Narzędzia wybierasz Czyszczenie rejestru. Wpisy, które będą miały “zielone kółeczko” możesz bezpiecznie usunąć.

a te kółeczko to zielone kasowac czy czerowne bo wiecej u mnie zielonych hmm jakie

mateo515 czytaj uważnie, zielone wpisy można bezpiecznie usunąć, a czerwone, radzę ich początkującym użytkownikom nie usuwać.

ale tych zielonych wpisów jest tysioce ok zaznacze wszystki i usuna a kasuje sie jakim przyciskiem mam angielska wersje

Jej…

Na dole, po prawej, zapewne Delete. A tutaj masz polską: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=178

hmmm… ale ze ja w narzedziach nie mam czyszczenia rejestru :frowning: teraz to juz sie załamałam :frowning: a co do tego linka cio mi podałes co ja ja mam tam z niego wybrac??

Pod żadnym pozorem nie rób formata dla takiego marnego komunikatora, jak GG.

Krok po kroku. Wchodzisz na http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509 . Klikasz : Pobierz wersję testową (30-dniowa, ale funkcjonalna, są problemy z pobraniem bezpłatnej, starszej). Po pobraniu instalujesz. Najpierw program jest w wersji angielskiej. Po instalacji uruchom, wejdź w: Settings/Language/. Wybierz Polski, następnie OK. Następnie wchodzisz w Opcje rejestru, potem ikonka pod nazwą Menedżer rejestru.. Następnie wybierasz: Narzędzia/Czyszczenie rejestru/Kontynuuj/Start. Skanujesz z domyślnymi ustawieniami.

PS Nie pisz posta pod postem, gdy ktoś będzie wiedział, na pewno odpowie.

no zainstalowałam to ale nie wiem gdzie jest ten Settings/Language/. hehe ok juz nie bede pisac :stuck_out_tongue:

jv8do.th.jpg

hehe spoko juz mam to wyskoczyły mi zielone kółeczka i co mam z nimi zrobic ??

“Zaptasz” je, a następnie usuń.

Wciśnij CTRL+ALT+X i kliknij usuń. :smiley:

no zrobiłam tak jaK Pisałes zainstalowałam nowe gg i co dalej ??? bo nie bardzo sie w tym orientuje ?? odpisz mi :slight_smile: bede ci bardzo wdzieczna :slight_smile:

A usunęłaś stare,tworząc uprzednio kopie kontaktór i archiwum??

I dalej to uruchamiasz GG i powinno chodzić.

hmm… mozesz jasniej pisac bo ja sier na tym nie znam i niebardzo wiem co mam usuwac a czego nie :frowning: poprostu nie wiem co juz mam z tym zrobic :frowning:

jak nie to nie sama sobie jakos poradze z tym nie ma co na was liczyc myslałam ze mi pomozecie ale sie przeliczyłam