Problem z komuniukatorem GG

Na pulpicie masz ikonkę kliknij na nią i program sie uruchomi. Nie bardzo rozumiem z czym masz teraz problem. Dalej występuje ten błąd??

Bo tobie naprawde ciężko to wytłumaczyć pisemnie :? Miałaś usunąć całkowicie GG z komputera i je na nowo zainstalować,rozumiesz?? Przeczytaj na spokojnie wszystkie posty jeszcze raz…

Tylko że z tego co napisała to wszystko już zrobione. Teraz co dalej pyta. :wink:

z takim podejściem napewno niewiele osiągniesz !!

odrobina cierpliwości nie zaszkodzi

skoro dalej masz problem - to spróbuj tego http://akuku.wapster.pl/akuku.php

Wsadziłaś kopię swojego profilu w to samo miejsce?

Tylko,że z tego co widze,to wyczyściła jedynie rejestr i nainstalowała nowe na stare gg. Moze się myle,ale tak wynika z jej postów.

hmmm no własnie usunełam stare gg i zrobiłam rejest pozniej zainstalowałam nowe gg tylko nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym ze miałam wsadzic kopie swojego profilu w to same miejsce :frowning: a tak pozatym to nawet nie da sie wejsc na czata bo wystepuje jakis bład (3)

chodzi o to aby były poprzednie ustawienia. Daruj sobie to i ustaw od nowa. :smiley:

Masz zainstalowaną jave??

hmmm chodziło wam o to zebym usuneła całe archiwum gg ktore sie znajduje w C:\Documents and Settings…\Gadu-Gadu bo nie bardzo sie w tym orientuje :frowning:

No a po instalacji miałaś to spowrotem skopiować w to samo miejsce. :smiley:

a ja to wszystko usunełam

i co teraz mam z tym zrobic :(:frowning: buuuuuuu :frowning: a jak zrobie formata to bedzie wszystko ok ???

No kolega pisał że masz zrobic kopie, ale nic się nie stało. Obejdzie się bez tego pliku.

Teraz musisz zapewne wpisac numer i hasło. Po uruchomieniu gg pokaże się okienko w ktorym klikasz według instrukcji zaznaczając oczywiscie że masz już numer i wpisujesz nowe dane.

Jak nie znasz danych to zakładaj nowe konto.

Napisz też dokładnie w czym problem. Bo ja tak naprawde już sie pogubiłem i się tylko domyślam. :smiley:

no zainstalowałam nowe gg wyskoczyła mi reklama nawet z gg ale nie da sie właczyc gg zeby było na dostepnym a pozatym na czata tez sie nie da wejsc bo wystepuje jakis bład(3) a jave mam

A czy ustawiłas konto. Znaczy wpisałas numer i hasło. Pojawiło sie takie okienko przy starcie gg. :smiley:

Co do javy to jaką masz?? Podaj też coś wiecej niż błąd 3 :?

jave to mam java web start sun a co do tego błedu co wyskakuje podczas właczania czatu to wyskakuje ze nieudało sie połaczyc z onetczatem byc moze czat onet jest przeciazony sprobuj ponownie (bład 3) wiecej nic nie pisze :(:(:frowning: to sie stalo w tym samym momecie jak gg sie zepsuło :frowning:

gg to umiem jeszcze instalowac tylko cos mi sie dzieje z połaczeniem :(bo z tego co wczesniej wyskakiwało mi przy właczaniu kompa to było ze brakuje mi modułu C:program~1/IEMENU

~/tbextn.dll i to przez to sie zaczeły problemy z gg

O4 - HKLM…\Run: [iE Menu Extension toolbar] rundll32.exe “C:\PROGRA~1\IEMENU~1\tbextn.dll” DllShowTB

moze warto sie skupic nad tym zapisem.Napisala w pierwszym poscie ze tego wpisu jej brakuje :slight_smile:

jak bym pisała z pracy to bym miała to gdzies :slight_smile: ale ze jestem w domu to mnie to zainteresowało dlaczego tak sie stało nie wiem co mam z tym zrobic :frowning:

wogule gg sobie zainstalowałam ale nie da sie dac na dostyepny:

Ewelinka jak w dalszym ciągu będziesz pisać post pod postem zamiast edytować je za pomocą icon_edit.gif

a jaki masz internet ?? :slight_smile:

hmm … tzn ?? :shock: nie wiem jaki mam internet :slight_smile: bo ja na takich rzeczach sie nie znam a internet potrzebowałam tylko do gg a własnie gg mi sie cos popsuło bo brakuje mi modułu ktory moja sis chyba usuneła i nie wiem co mam zrobic zeby znowu wszystko działało tak jak kiedys :frowning: