Problem z konfiguracją DC++ i routera TP-LINK

Witam

Piszę do wasz i proszę o pomoc bo nie znalazłem podobnego problemu na foum a z problemem tym walcze jakiś czas i już jestem bezradny.

Otóż posiadam internet w UPC (2Mb/s). Kiedy miałem modem podłaczony bezpośrednio do komputera (Windows XP) to nie było problemu z wymiana plików w DC++ (wersja 0.7091): wyszukiwarka znajdywała z hubów dziesiątki plików które chciałem i pobierało się wszystko bardzo szybko a i inni użytkownicy pobierali odemnie bezproblemowo.

Kiedy kupiłem router TP-LINK (WR340G) i podłaczyłem go z kartą sieciową bezprzewodową (USB) to zaczęły się problemy : wprawdzie mam internet i działa całkiem nieźle ale o wyszukiwaniu rządanych plików i ich pobieraniu w DC++ nie ma mowy a z tego co widzę to inni nie mogą odemnie pobierać.

Zalogowałem sie do mojego routera ( bo słyszałem że trzeba przekierować porty) natomiast nie radze sobie z ustawieniami w tym routerze bo nie wiem na jakie porty i na jakie połaczenie zmienić itp.

Dodane 16.02.2009 (Pn) 17:01

małe sprostoanie: posiadam interet z prędkością 10 Mb/s

Dodane 16.02.2009 (Pn) 19:08

Czyżby problem był na tyle duży że nik nie potrafi poradzić sobie z nim i mi pomóć???

Dodane 18.02.2009 (Śr) 18:33

Ludzie! !!

w czym problem! !!